CHP İL BAŞKANI DR. MEHMET KUNDAK'TAN KÖMÜR DAĞITIMINA TEPKİ

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Dr. Mehmet KUNDAK 24 Haziran seçimlerine az bir süre kala Salıpazarı Kaymakamlığı bahçesinde vatandaşa dağıtılmak üzere hazırlanan kömürlere tepki gösterdi.

CHP İL BAŞKANI DR. MEHMET KUNDAK'TAN KÖMÜR DAĞITIMINA TEPKİ

İl Başkanı Dr. Kundak ''Bizler bu filmi daha önce çok kez gördük. AKP iktidarı döneminde insanlarımız bilerek yoksullaştırıldı. Yoksulluğun çoğalmasını istiyorlar. İnsanlarımızı muhtaç hale getirip, seçim öncesi dağıttıkları kömür, yiyecek gibi şeylerle yurttaşlarımızın oylarını almaya çalışıyorlar. Salıpazarı'nda da yazın ortasında kömür dağıtılması bunun en somut örneğidir. Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi AKP yine seçim rüşveti vermektedir. Ancak bir şeyi unutuyorlar halkımız artık herşeyin farkında ve bu seçimde AKP'ye tamam, yeter diyecekler.


CHP olarak yoksulluğu yok etmeye talibiz. Geliri az olan aileler için aile sigortasını savunduk. Aldıkları yardımlar vatandaşlarımıza helaldir; Ancak devlet vatandaşın geçimini sağlamak zorundadır. Bunu seçim rüşveti olarak değil aile sigortası gibi bir hak olarak vatandaşımıza vermelidir” dedi.

CHP BASIN BÜROSU

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”