Advert

CHP İLKADIM’I KARIŞ KARIŞ GEZİYOR

Erken seçim kararının ardından milletvekili listelerinin de belirlenmesi ile siyaset hız kazandı. CHP İlkadım İlçe Örgütü seçim çalışmaları kapsamında Adalet ve Fevzi Çakmak Mahallelerinde ziyaretlerde bulundu. İlçe örgütünün ziyaretine milletvekili adayı Op. Dr. Murat Çan da eşlik etti.

CHP İLKADIM’I KARIŞ KARIŞ GEZİYOR

VATANDAŞIMIZ BORÇ ALTINDA EZİLİYOR

Ziyaretlerde herkesle tek tek iletişim kuran  İlçe Başkanı Fatih Türkel “Esnafa sarılsak piyasadan dertli, emekliye sarılsak geçim kaygısından yakınıyor. 16 yıllık iktidar artık vatandaşın refahını sağlayamıyor. Vatandaşın sırtındaki yük taşınamaz hale geldi vatandaş borç altında eziliyor.” Dedi. Seçim bildirgelerinde özellikle ekonomiye ağırlık verdiklerini söyleyen Fatih Türkel,  “Kurtuluşun yolu , refahın yolu, ekonominin kötü gidişatının çaresi CHP’dir.” Dedi.

İKTİDAR RÜZGARI ESİYOR

İlkadım ilçe örgütü ile çalışmalara katılan Op. Dr. Murat Çan girdiği her dükkan ve kahvede vatandaş tarafından samimiyetle karşılandı. İlgiden memnun olduğunu belirten Çan “ Sokakta rüzgarı hissediyoruz. Korku dağları yıkıldı, büyü bozuldu. Vatandaşımız Muharrem İnce’den ve CHP’den hiç olmadığı kadar umutlu ve sokakta hissettiğimiz bu rüzgar ve umut bizi daha çok çalışmaya teşvik ediyor. İnanıyoruz ve 24 Haziranda biz kazanacağız” Dedi

CHP heyeti güzergah üzerindeki tüm esnafı ziyaret edip broşür dağıtımının ardından bugünkü çalışmayı  sonlandırdı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”