Dilek Kiraz Beniz İYİ Parti'den Aday.adayı

Kıymetli Hemşehrilerim, Sevgili Dostlar, Kıymetli Hanımefendiler,Beyefendiler,Gençler ve Çok Kıymetli Büyüklerim, Mustafa Kemal’in Kutlu Yola Çıktığı Cesurların Şehri,

Dilek Kiraz Beniz İYİ Parti'den Aday.adayı


Kıymetli Samsunlular,
Bafra’nın ve Samsun’un naciz bir evladı ,cesurlar hareketinin bir neferi olmanın kıvancıyla ,24 Haziran seçimleri vesilesiyle temsilinize talip olarak,demokratik haklarınızın teminatını sağlamak ve korumak maksadıyla İYİ PARTİ milletvekilliği aday adaylığımı açıklıyorum.
Bütün İYİ Partililerin nezdinde, İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’in ,Türkiye Cumhuriyeti demokratik kazanımları için verdiği cesurca mücadeleye,memleketim olan Samsun’dan omuz verme sorumluluğu ve mecburiyetini hissettiğim için bir Türk kadını olarak,milletvekili aday adaylığımı açıklamaktan kıvanç duyduğumu bilmenizi isterim.
İYİ Partililerin ,başından beri vermiş olduğu bu cesurca demokratik mücadeleyi ,Türk Milletinin , tarih boyunca sıkıntılı dönemlerde göstermiş olduğu cesarete tam olarak benzettiğim için bu kıyamın içinde olmak adına , milletvekili aday adayı olduğumu ilan ederim.
Ben, Sayın Meral Akşener’in temsil ettiği bu cesurca duruşun ,Türk Milletinden ve memleketin her yerinden karşılık bulacağı inancıyla, hemşehrilerim, Türk Milletinin şerefli evlatları Samsunlular’ın da karşılık vereceğini düşünerek,buna karınca-kararınca katkıda bulunmak adına aday adayı oldum.
Aday adaylığım öncesinde beni bu konuda yüreklendiren,teşvik eden, öncelikle kıymetli hemşehrilerime ve İYİ Parti Sayın yetkililerine teşekkürü bir borç bilirim. Çıkmış olduğum bu yolda, ayrıca kıymetli eşim,ailem,dostlarım,arkadaşlarım ve tekraren benden desteğini hiç esirgemeyen kıymetli hemşehrilerime tek tek, ayrı ayrı teşekkür ederim. Tanrı,öncelikle, çıktığımız yolda güçlükleri kolay eylesin! Türk Milletini her daim muzaffer eylesin! Herşeyden önce ,bu zor süreç sonunda da her Türk evladını, haklarını ve hürriyetini koruyacak kudrette kılsın!
Mustafa Kemal Atatürk’ü minnetle anarak, kıyamete kadar “Ne mutlu Türk’üm!”diyenlerin güçlü olduğu , İYİ bir Türkiye özlem ve umuduyla hepinize saygılarımı sunarım.

Dilek KİRAZ BENİZ kimdir; 1972 yılında Samsun’ un Bafra ilçesinde doğdu. ilk, orta ve lise tahsilini Bafra’ da tamamladı.İstanbul barosuna kayıtlı olarak Serbest Avukatlık yapıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”