Advert

Ensar Erdöl AK Parti’den aday adaylığını açıkladı

İş insanı Ensar Erdöl Tekkeköy Belediye Başkanlığı’na AK Parti’den aday adayı olduğunu açıkladı. Erdöl, Tekkeköy’ün stratejik konumunun fırsata dönüştürmek için yola çıktıklarını söyledi Kaynak: Ensar Erdöl AK Parti’den aday adaylığını açıkladı

Ensar Erdöl AK Parti’den aday adaylığını açıkladı

Tekkeköylü iş insanı Ensar Erdöl, AK Parti Tekkeköy Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladı. AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanlığı’nda aday adaylığını açıklayan Erdöl, Tekkeköy’e hizmet etmek için çok çalışacaklarını kaydetti.

BELEDİYELER HİZMETİN İLK ADRESİDİR

Tekkeköy’de büyük bir ilgi ile karşılanan Erdöl, seçim sürecinin herkese hayırlı olmasını dileyerek, “31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde Tekkeköylü hemşerilerimizin hür iradelerine duyduğumuz saygı çerçevesinde ve bize gösterecekleri teveccühe inanarak yola çıktık. Öncelikle bu süreç dahil seçim sürecinin tüm aşamalarının ve sonuçlarının vatanımıza milletimize ve özelde Tekkeköy İlçemize hayırlar getirmesini diliyorum. Belediyeler, sorumluluk alanları içerisinde yaşayan kişiler için hizmet üreten ve bu anlamda vatandaşla adeta bütünleşen kurumlardır. Belediyeler insana hizmetin ilk adresidir. İnsana hizmet demek de insan yaşamını doğrudan ya da dolaylı olarak etkileyen her şeyi düzenlemek ve projelendirmek demektir. Yeryüzünde her şeyin insanoğlu için yaratıldığını düşünürsek, belediyelerin görev ve sorumluluk alanlarının kapsayıcılığını da anlamış oluruz” dedi.

HEMŞERİLERİMİZİ HİZMETLERLE BULUŞTURACAĞIZ

Tekkeköy’de yapılması gereken çok fazla hizmetin olduğunu ifade eden Erdöl, “Hava kirliliğinden yeşil alana, yol yapımından kaldırımlara, park bahçelerden mezarlığa kadar, eğitimden sağlığa, sokak hayvanlarından içme suyuna kadar her konunun belediyeleri ilgilendirdiğini görürüz. Bu genel bilgiler çerçevesinde, Tekkeköy ilçemiz özelinde yapılması gereken çok fazla hizmetin Tekkeköylü hemşerilerimiz ile buluşmayı beklediğini görüyoruz. Ulaşımda, sanayide ve tarımda Samsunumuzun kavşak noktasında bulunan Tekkeköy’ümüzün stratejik konumunun fırsata dönüştürülmesi gerektiğine inanıyoruz. Yola çıkarak aday adayı olmamızın amacı tam da budur. Tekkeköy’ümüzün avantajlarını fırsata dönüştürme hususunda yapılacak daha çok şeyler var.  Ve inanıyoruz ki, Tekkeköyümüz bunları başarabilecek gerekli altyapıya, insan kaynağına ve stratejik konuma fazlasıyla sahiptir. Bizim için as olan; Tekkeköyümüz, ona olan sevdamız ve davamıza olan inancımızdır. Bizim için as olan; Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Türkiye sevdasına omuz vermek, yerelde yapacağımız hizmetlerle istikametimizi belli etmektir. Bunun için; "Önce Millet, Önce Memleket" diyenlerdeniz.  Daha iyisini başarma amacıyla bu yoldayız. Gerek sayın Tekkeköylü hemşerilerimiz ve gerekse partimizin yetki kurulları 'devam' derlerse bu yolda yürür, aksi halde her zaman olduğu gibi bu davanın bir neferi olarak çalışmaya devam ederiz” diye konuştu. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”