Advert

Ensar Erdöl gençlere projelerini anlattı

AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan aday adayı Ensar Erdöl, AK Parti Gençlik Kolları üyelerine projeleri hakkında bilgi verdi Kaynak: Ensar Erdöl gençlere projelerini anlattı

Ensar Erdöl gençlere projelerini anlattı

AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan aday adayı Ensar Erdöl, ilçe başkanlığı binasında, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Sefa Anıl ve partili gençlerle bir araya geldi. Erdöl toplantıda AK Parti Gençlik Kolları üyelerine projeleri hakkında bilgi verdi.

AK Parti Tekkeköy İlçe Gençlik Kolları Teşkilatı’nın dinamik bir yapıya sahip olduğuna değinen Ensar Erdöl, gençlerin ülkenin geleceği olduğunu hatırlattı. Erdöl, ''Tekkeköy gençlik kolları ilçe teşkilatı ile bir araya geldik. Gençlik kolları teşkilatına kollarına kendimizi ifade ettik. Tekkeköy’ümüze yapacağımız projelerimizi, Tekkeköy için neler yapabileceğimizi ve gençlerimiz için Tekkeköy’de ne gibi iş imkânları oluşturabileceğimizi paylaştık. Bizi ilgi ve alaka ile karşılayan gençlik kolları başkanımız Sefa Anıl ve gençlik kolları ilçe yönetimine çok teşekkür ediyorum'' dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”