Advert

Ensar Erdöl: herkesin ortak düşüncesi memlekete hizmet

AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan A.Adayı Ensar Erdöl Temayül yoklamasında birlik beraberlik mesajı verdi. Kaynak: Erdöl’den birlik beraberlik mesajı

 Ensar Erdöl: herkesin ortak düşüncesi memlekete hizmet

AK Parti, belediye başkanları aday adayları açıklamadan önce gerçekleştireceği temayül yoklaması, Ömer Halis Demir Salonu’nda başladı.  Teşkilat mensuplarına 5 soru sorarak, belediyelerin değerlendirmesini yapílacağı yoklama, elektronik ortamda gerçekleştirildi. AK Parti'nin, çok önem verdiği temayül yoklamasına yaklaşık 3 bin kişi katıldı.

Tekkeköy Belediye Başkan A.Adayı Ensar Erdöl buğün burada 3 bin kişi yoklamaya katılacak , bizler için bir temayülde bulunacaklar inşallah bizler için hayırlı olur bizleri teveccüh edeceklerini düşünüyoruz bütün arkadaşlarımız ile görüşmelerimiz oldu heyacanımız devam ediyor. 2002 Yılından beri teşkilatın içinden olmamız sebebiyle bir çok ilçeden bir çok dostlarımızı günün yoğun temposu içerisin de göremiyorduk, Bu şekildeki toplantılar siyasi partilerin bayramı oluyor , Temayül bizim hepimizi buraya toplamış oldu Aslında Temayül Siyasi partimizin bayramıdır bu vesileyle bir çok  ilçe belediyelerdeki arkadaşlarımızı görme şansımız oldu ve hasret giderdik , herkesin ortak düşüncesi net memlekete hizmet’’ dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”