Advert

Erdal Bozkurt: “Halkımız her şeyin en iyisine layıktır”

Samsun’un Salıpazarı İlçesi için Ak Parti’den aday adayı olan Erdal Bozkurt Salıpazarı ilçesinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlara neden aday olduğu ve projeleri hakkında bilgi verdi. 

Erdal Bozkurt: “Halkımız her şeyin en iyisine layıktır”

Önceliğinin Salıpazarı ilçesinde her kesin mutlu, huzurlu ve geleceğe güvenle bakan bir hale gelmesi için çalışacaklarını söyleyen Bozkurt: “ Salıpazarı için elbette ki hayallerimiz ve projelerimiz var ancak en büyük hedefim, hane hane, sokak sokak, mahalle mahalle herkesin mutlu, huzurlu ve geleceğe güvenle bakan bir hale gelmesidir. O yüzden her sokağın, her mahallenin kendine has yapısı, problemleri, öncelikleri var. İşte bu yüzden Salıpazarı hizmet etmenin birinci yolu, her mahalleyi bir proje olarak görmektir. Biz merkezimize önce Salıpazarlı vatandaşlarımızı alacağız. Biz bu yola onların ne istediğine, ne beklediğine ve önceliklerine göre yol haritamızı belirleyerek çıktık”  diye konuştu. 

“Halkımız her şeyin en iyisine layıktır”

Salıpazarı ilçesinde doğduğum için değil halkımızın en iyisini hakkettiğini bildiğimiz için bu göreve talip olduk diyen Erdal Bozkurt: “ Salıpazarı’nda doğdum. Sokaklarında oynadım. Ekmeğiyle, havasıyla, suyuyla büyüdüm. Sadece burada doğduğum ve büyüdüğüm için değil, Salıpazarı’nı gerçekten sevdiğim ve büyük bir potansiyeli olduğuna inandığım için bu önemli göreve talip oldum. Bizim ilçemiz ve ilçe halkımız gerçekten her şeyin en iyisine layıktır. Emeğiyle yaşar, mücadelesiyle ayakta kalır. Toprağa ve doğaya saygılıdır. Eğer gerçekten güçlü bir birliktelik kurulursa aşamayacağımız hiçbir engel olmayacaktır. İlçemizin Allah vergisi büyük avantajları var. Bu avantajları bir an önce bölge halkının daha fazla yararlandığı bir hale getirmek için gece ve gündüz demeden çalışacağız” dedi. 

“İstihdam, eğitim, tarımsal kalkınma”

Salıpazarı’nın önemli bir ilçe olduğunu, ancak potansiyelini tam anlamıyla harekete geçirmek için sıkı bir planlama ve çalışma yapmak gerektiğini önemle vurgulaya Bozkurt, “ Her şeyden önce Salıpazarı Halkı’nın önceliklerine göre hareket edeceğiz. Ne diyor Salıpazarlılar, önce tarımsal gelişme istiyor. Tarım ve hayvancılık alanında gerekli çalışmaların hızla yapılmasını bekliyor. Bu yüzden ilk işimiz içinde uzmanların olduğu Salıpazarı Belediyesi Tarım ve Hayvancılık Destek Birimini kuracağız. Sonrasında hiç vakit kaybetmeden “Her Mahalle Bir Proje” ilkemizden hareketle, her ay düzenli olarak yapacağımız “Muhtarlar Meclisi”ni hayata geçireceğiz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın okul hayatı başta olmak üzere, eksikliklerini tamamlayacakları, “Salıpazarı Eğitim, Öğrenim ve Etüt Merkezi”ni kuracağız. En ufak bir problemin dahi çözümü için sıkıntı yaşayan bölge halkı için Salıpazarı Küçük Ölçekli Sanayi Sitesi” projesini hızla hayata geçireceğiz” diye konuştu. 

Ak Parti Salıpazarı Belediye Başkan A. Adayı Erdal Bozkurt:  “ Herkes yaşadığı yerde mutlu ve huzurlu olmak ister. Yaşadığı topraklarda çocukları ve onların çocuklarının da mutlu ve huzurlu olmasını diler. İşte bu yüzden hayata geçireceğimiz her proje onların görüşleri ve önceliklerine göre belirlenmiştir. Mesele kendi kafamızda oluşanları değil, ortak akılla oluşan proje ve hizmetleri hızla hayata geçirerek, kişilerin değil, ilçe halkının top yekün mutlu olduğu bir yapı oluşturmaktır. Bütün bunlardan hareketle, Salıpazarlı hemşehrilerimizden aldığımız görüş, öneri ve proje fikirleriyle hazırlıklarımızı tamamladık. Dileğim ve duam odur ki, başta ilçemiz ve ilçe halkımız olmak üzere hayırlısı ne ise o olsun. Salıpazarı’nda doğmak benim için her zaman gurur olmuştur, güzel ilçe ve ilçe halkına hizmet etme şansı da çok büyük bir gururdur. Bu vesileyle Salıpazarı’na emeği geçen bütün başkanlara teşekkür ederken, bütün aday adaylarına da başarılar dilerim” şeklinde konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”