Advert

Gençlerimize Vatandaşlık Maaşı Geliyor!

İYİ Parti Bafra İlçe Başkanı Mali Müşavir Zafer Bektaş SEÇİM Gezilerini aralıksız sürdürüyor. Bektaş:“ Türkiye’nin problemleri vardır. Bu problemleri çözmek yerine problemler gündemden uzak tutulmaktadır. Türkiye nefes alamayacak durumdadır. Bu durum böyle devam edemez” dedi.

Gençlerimize Vatandaşlık Maaşı Geliyor!

İlçe Başkanı Zafer Bektaş: Farkında mısınız? Türkiye umutsuz gençlerin ülkesi oldu. Ülkemizin, özellikle gençlerimizin üzerine örtülen, umutsuzluk örtüsünü kaldırmak zorundayız. Gençlerimizin umutlarını ve hayal kurma özgürlüklerini, onlara yeniden vermek zorundayız. Yarınlara küskün gençler değil, bugünleri inşa eden gençler istiyoruz. Dünyada, ülkeleri gençler taşıyor. Genç milyarderlerin sayısı sürekli artıyor…Bizim gençlerimiz ise üniversiteden mezun olduktan sonra iş bulamıyor. Anne babasının önünde boynunu büküp, harçlık istemek durumunda kalıyor… Annenin yüreği sızlıyor, gencimizin gururu kırılıyor. Hatta bazı gençlerimiz, para harcamamak için gece oturup, gündüz uyuyor. Bütün gençlerimize söz, İYİ Parti iktidarında Gençlere iş bulmak devletin işidir. Bütün gençlerimize iş bulacağız. Eğer bulamazsak da, onlara vatandaşlık maaşı bağlayacağız. Onların boynu bükük kalmayacak…

Ücretsiz Mobil İnternet ve Özgür Kart Geliyor!

25 yaşına kadar tüm üniversite öğrencilerine ücretsiz mobil internet ve konuşma dakikaları vereceğiz. Milli Sayısal Kütüphane üzerinden Gençlerimize kitaplar hediye edeceğiz.

“Özgür Kart” ile gençlerin Türkiye’nin tüm illerinde toplu taşıma araçlarından aynı kartı kullanarak indirimli bir şekilde faydalanması sağlayacağız. Aynı kart ile gençlerimiz; sinema, tiyatro, bale, opera ve konserlerde %25 indirim hakkına sahip olacak, şeklinde konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”