GÖKSEL: TÜRKİYE ŞAHLANACAK

AK Parti Samsun Milletveili Aday Adayı Muharrem Göksel, aday adaylığı sürecinde ilçe teşkilatlarına ziyaretlerde bulundu. Muharrem Göksel, ''Cumhurbaşkanlığı sistemiyle beraber Türkiye'nin şahlanacak'' dedi.

GÖKSEL: TÜRKİYE ŞAHLANACAK
AK Parti Samsun Milletveili Aday Adayı Muharrem Göksel, aday adaylığı sürecinde Atakum, İlkadım, Canik, Ladik, Kavak, Asarcık, Havza, Tekkeköy ilçe teşkilatlarına ziyaretlerde bulundu. İlçe başkanları ve teşkilat üyeleri ile görüşen Muharrem Göksel, 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaptı.
 
1 günde 8 ilçe teşkilatı gezen Muharrem Göksel teşkilatlarda yaptığı konuşmalarda, ''24 Haziran seçimleri ülkemizin geleceği açısından çok önemli. Seçimlerde Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a çok büyük desteğin çıkması lazım. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, mevcut sistemimizde olan bütün tıkanıkları ortadan kaldıracak. Bürokratik oligarşiye son verecek. Bununla beraber, 24 Haziran'da hem milletvekillerimizi hem de Cumhurbaşkanımızı hükümet kurma yetkisiyle beraber seçeceğiz. Cumhurbaşkanlığı sistemiyle beraber Türkiye şahlanacak'' dedi.
 
Yeni sistemde vatandaşın işlerinin daha hızlı görüleceğini belirtem Göksel, ''24 Haziran'da sadece yeni yöneticiler seçmeyeceğiz, yeni milletvekilleri seçmeyeceğiz, sadece Cumhurbaşkanımızı seçmeyeceğiz, aynı zamanda yeni yönetim sisteminin kuruluşunu yapacak kadrolar seçeceğiz. 25 Haziran sabahı demokrasi bir kez daha kazanacak. Türk milleti bir kez daha aydınlık yarınlara yelken açacak" diye konuştu.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”