GÖKSEL: YOLUMUZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN YOLU VE DAVASIDIR

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Muharrem Göksel, ''Aday olalım ya da olmayalım bizim istikametimiz bellidir. Yolumuz Recep Tayyip Erdoğan'ın yolu ve davasıdır" diye konuştu.

GÖKSEL: YOLUMUZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN YOLU VE DAVASIDIR
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Muharrem Göksel, 19 Mayıs, Alaçam, Yakakent ve Bafra İlçe teşkilatlarını ziyaret etti. Göksel, ''Aday olalım ya da olmayalım bizim istikametimiz bellidir. Yolumuz Recep Tayyip Erdoğan'ın yolu ve davasıdır" diye konuştu.
 
Muharrem Göksel, Başkanlık seçiminde ve parlamento seçimlerinde Samsun'un yüksek oranda AK Parti'ye destek vereceğini belirterek, ''24 Haziran 2018'de Türkiye önemli bir seçime girecek. Bizde bu önemli seçimde ilimizi ve ülkemizi önemli noktalara getirebileceğimiz inancıyla aday adaylığına başvurumuzu yaptık. Allah muvaffak eylesin. Elimizden geldiği kadarıyla, teşkilatımızla ve hemşehrilerimizle kardeşlik hukuku kurduk.
 7 Haziran ve 1 Kasım seçimleri, 15 Temmuz Darbe Girişimi ve 16 Nisan Referandumu süreçlerini İl Başkanlığımız sürecinde yaşadık.
 Bu süreçte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. AK Parti olarak 2002'den bu güne kadar kalkınma için, milletimizin yanında doğruyu ve haklıyı savunmak için mücadele ettik. Aday olalım ya da olmayalım bizim istikametimiz bellidir. Yolumuz Recep Tayyip Erdoğan'ın yolu ve davasıdır" diye konuştu.
 
ZİHNİ ŞAHİN'E HAYIRLI OLSUN
 
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Muharrem Göksel, Bafra ziyaretlerinde bir araya geldiği Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine getirilen Zihni Şahin'e hayırlı olsun dileklerini iletti.
 Göksel, "İl Başkanlığım sürecinde uyumlu bir şekilde çalışma yürüttüğümüz Zihni Şahin Bey, Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Binali Yıldırım ve Genel Merkez'imizin takdiri neticesinde Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine getirilmiştir. Kendisine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bafra için yaptığı hizmetleri göz ardı edemeyiz. Bafra Belediye Başkanlığı görevi süresince Bafra'ya yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, Büyükşehir Belediye Başkanlığı süresince yapacağı hizmetlerden dolayı da kendisine başarılar diliyorum. Elbette ki 19 yıl boyunca Samsun'a gece gündüz demeden hizmet eden ve şimdi AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayımız olan Yusuf Ziya Yılmaz Başkanımıza da hizmet ve çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki, Zihni Şahin Başkanımızla birlikte ilimize, ilçelerimize ve hemşehrilerimize en iyi şekilde hizmetler sunulacaktır" dedi.
 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”