Advert
Advert

İBRAHİM ÖZYER; “16 YILDIR ÜLKEYİ KİM YÖNETİYOR”

İYİ Parti’nin Samsun’dan kurucular kurulu üyesi olan İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi İbrahim Özyer, “16 yıldır ülkeyi kim yönetiyor? Samanı, eti, baklagilleri kim ithal ediyor? Saman ithal ediyor, ‘Uçak otomobil üreteceğim’ diyor” dedi

İBRAHİM ÖZYER; “16 YILDIR ÜLKEYİ KİM YÖNETİYOR”

BU HAMASET SÖYLEMLER BİTTİ

İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi İbrahim Özyer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı seçim manifestosunu eleştirdi.  Özyer yaptığı açıklamada, “Sayın Erdoğan seçim manifestosunda, ‘Enflasyon, cari açık ve faizler düşecek. Kadına ve çocuğa şiddet engellenecek. Muasır milletler seviyesini de aşacağız’ diyor. Peki soruyoruz, 16 yıldır ülkeyi kim yönetiyor? Samanı, eti, baklagilleri kim ithal ediyor? Saman ithal ediyor, ‘Uçak otomobil üreteceğim’ diyor. Et üretemiyor ‘Muasır milletler seviyesini aşacağız’ diyor. Bu hamaset söylemler bitti” dedi.

 

‘TÜRKİYE İYİ OLACAK’

İYİ Parti’nin tüm ülkeye iyi geleceğini ifade eden İbrahim Özyer, “İYİ Parti Türkiye'nin sosyolojik ihtiyaçları sonucu ortaya çıkmıştır. İYİ Parti, ortaya çıkan çözümsüzlüklere çözüm bulma, tıkanıklıkları aşma ve toplumsal düzeni yeniden tesis etme iddiasıyla siyasi arena da yerini almıştır. Programıyla diğer siyasi partilerden tamamen farklıdır. Her şeyden önce topluma bakışı ayrıştırıcı değil bütünleştiricidir. Dolayısıyla İYİ Parti, Türk milletini bütüncül bir yaklaşımla ele alır. İktidarımızda ülkemiz yalanlarla yönetilmekten kurtulacak ve tek bir vatandaşımız dahi çocuğunun geleceğinden şüphe etmeyecektir” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”