Advert

‘İLAÇ ÜRETİMİNDE SAMSUN LİDER ŞEHİR OLACAK’

İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı Bedri Yaşar, “İYİ bir Türkiye, İYİ bir Samsun için Samsun Kanser İlaçları Üretim Merkezi (SAKÜMER) kuracağız. SAKÜMER ile önce Samsun, sonra Türkiye kazanacak” dedi

‘İLAÇ ÜRETİMİNDE SAMSUN LİDER ŞEHİR OLACAK’

İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı Bedri Yaşar, Samsu’u tekrar kalkınan şehirler arasına sokacaklarını söyledi. Samsun’daki işsişlik sorunun çözecek projelerin İYİ Parti’de olduğuna dikkat çeken Bedri Yaşar, “Projelerimizden bir tanesi de ilaç üretimi üzerine. İlaç üretiminde Samsun lider şehir olacak. Kanser ilaçlarında dışarıya bağımlıyız. Hayata birlikte tutunacağız. İYİ bir Türkiye, İYİ bir Samsun için Samsun Kanser İlaçları Üretim Merkezi (SAKÜMER) kuracağız. SAKÜMER içerisinde yüksek teknoloji destekli Ar-Ge merkezi ve üretimi olacak.  SAKÜMER ile önce Samsun, sonra Türkiye kazanacak. Milli üretim düşüncesiyle ilaç hammeddelerini Samsun’un çiftçisi üretecek. SAKÜMER, Samsun OMÜ ile eşgüdümlü çalışarak 1000 kişiye direkt, 3000 kişiye ise dolaylı iş imkanı sağlayacak” dedi.

‘HALKIMIZIN KURDUĞU PARTİYİZ’

24 Haziran akşamı Türkiye’de değişim zamanı olacağını dile getiren İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı Bedri Yaşar, “Biz, İYİ Parti olarak, halkımızın kurduğu partiyiz. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener, bu hareket için cesurlar hareketi dedi.  Halkımızın tehdit edildiğini biliyoruz. Fakat ne kadar korku imparatorluğu oluştursalar da ülkemizin içinde bulunduğu durum ortada. Soğanın kilosu 5 TL, patates ile domatesin kilosu yine o kadar olmuş durumda.  Bizler artık halkımızın daha iyi koşullarda olmasını istiyoruz. Bunun için herkesten destek bekliyoruz.Türkiye’nin her yerinde, her ilçesinden, Samsun’un da her ilçesinden oy alacağız ve Türkiye"de her taraftan, her ilçeden oy alan tek siyasi parti olacağız" ifadelerini kullandı.

‘BÜYÜK BİR DİP DALGA GELİYOR’

24 Haziran seçimlerinin ülkenin geleceği açısından çok önemli olduğunu belirten Bedri Yaşar, “Bu seçim gerçekten hiç milletin beklemediği kamuoyu araştırma şirketlerinin tahmin bile edemediği bir sonuç ortaya çıkacak. Çünkü korkutulmuş sindirilmiş olan vatandaşlar bu seçimde hangi partiye oy vereceğini söylemeden sandıkta hükümet partisine gerekli dersi vererek. ‘Bakın 16 yıldır sizi omuzumuzda taşıyoruz. Geldiğimiz noktada ötekileştirildik, ayrıştırıldık, ülkemiz borç batağına battı, iş yok aş yok’ durumunun neticesi sandıkta çıkacaktır. Büyük bir dip dalga geliyor. İnşallah 24 Haziran akşamı, 25 Haziran sabahı bu baskıdan ve çıkarsızlıktan kurtulacağız” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”