İLKADIM O'NU SEVİYOR

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Musa Arslan, İlkadım'da birlik ve beraberliğin adresinin kendisi olduğunu belirterek; 'AK Parti'li, MHP'li, CHP'li, İYİ Parti'li, Saadet'li hepsi bizim insanlarımız. İlkadım'da tam bir kardeşlik havası oluşturduk' dedi.

İLKADIM O'NU SEVİYOR

BİZ iNSANIMIZA YATIRIM YAPTIK
Seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarına devam eden İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Musa Arslan 8 aylık çalışmanın sonuna geldiklerini söyledi. AK Parti Genel Merkezi tarafından artık adayların açıklanmasının an meselesi olduğunu dile getiren Arslan; 'Adaylık öncesi tek bir hedefim vardı. İlkadım'da kardeşlik ruhunu oluşturup tek yürek olmaktı. Şükürler olsun ki bunu başardık. Hep söyledim birbirimizle kardeş olmadan seçim kazanmanın anlamı yok. Biz hep insanımıza yatırım
yaptık.' dedi.

KARAR ARTIK CUMHURBAŞKANIMIZIN
Bütün siyasi partilerden oy alabilecek güce sahip olduğunu ve seçimleri aday olduğu taktirde büyük bir farkla kazanacağına inandığını belirten Arslan; 'Benim hayatımda bu zamana kadar başarısızlık hiç olmadı. İnanmayanlar zafer kazanamazlar. Ben önce Rabbime, sonra halkımıza ve son olarak Sayın Cumhurbaşkanımıza inandım. Son kararı elbetteki Liderimiz verecektir. Çıktığımız bu yolda Allah bizi utandırmasın. Tüm aday adayları gibi ben de artık partimizin vereceği kararı bekliyrum. diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”