Advert

Kudret Tek: “Esnafımız bizim can damarımızdır”

AK Parti Yakakent Belediye Başkan Aday Adayı Kudret Tek seçim çalışmaları kapsamında Yakakent'te bulunan esnaf başkanları ve bazı spor kulübü temsilcilerini ziyaret etti.

Kudret Tek: “Esnafımız bizim can damarımızdır”

TEK'TEN YOĞUN ZİYARET

AK Parti Yakakent Belediye Başkan Aday Adayı Kudret Tek seçim gezilerine devam ediyor. Yakakent Esnaf ve Sanatkarlar Odası Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Yaşar Genç, Yakakent Esnaf Sanatkarlar ve Şoförler Odası Başkanı Turan Karga, Yakakent Denizspor Kulübü Başkanı Mustafa İnan ve Teknk Direktör Turgay Kullukçu'yu ziyaret eden Tek, esnafın sorunlarını dinledi.

ESNAF CAN DAMARIMIZDIR

Esnafın can damarı olduğunu dile getiren Tek; 'Bu ülkenin can damarı esnaflarıdır. Sayın Cumhurbaşkanımızın esnafımız konusunda ne kadar hassasiyet gösterdiği hepimizin malumudur. Göreve geldiğimiz takdir de esnaf kardeşlerimiz her zaman olduğu gibi bizim göz bebeğimiz olacak. Sayın Başkanlardan gerekli bilgileri aldım. İnşallah onların sesi ve nefesi olacağız.' dedi.

MANİPLASYON GERİ TEPTİ

Türkiye'ye son dönemde yapılan ekonomik maniplasyonların ters teptiğini ve AK Parti Hükümetinin anında aldığı radikal kararlarla kısa zamanda Türkiye düşmanlarının bozguna uğradığını sözlerine ekleyen Tek; 'Bu ülke bizim bu ülke hepimizin. El ele gönül gönüle verdiğimiz de aşamayacağımız hiç bir sorun yok. Ekonomimiz daha da iyi olacak.' diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”