Levent Kaya Kavak'a adaylığını açıklayacak

AK Parti Belediye Meclis Üyesi Levent Kaya, Kavak Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıklayacak.

Levent Kaya Kavak'a adaylığını açıklayacak

AK Parti Belediye Meclis Üyesi Levent Kaya Pazartesi günü saat 14.00'te AK Parti ilçe başkanlığında Kavak Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıklayacak.

Samsun'da mali müşavir olarak görev yapan, 2014 yılından bu yana AK Parti belediye meclis üyesi olarak faaliyetlerini sürdüren mali müşavir Levent Kaya, AK Parti Kavak Belediye Başkanlığı aday adaylığını Pazartesi günü saat 14.00'te Kavak İlçe Başkanlığında açıklayacağını söyledi. 

AK Parti camiasında dürüst, mütevazi, saygın bir kişilik olarak bilinen genç siyasetçi Levent Kaya, Kavak'a hizmet etmek için aday olduğunu, partisinin kendisini aday göstermesi halinde Kavak için canla başla çalışıp hizmet edeceğini söyledi.

Levent Kaya'nın Kısa Özgeçmişi

1971 yılında Kavak ilçesi Çukurbük köyünde doğdum. Samsun ilinde Serbest Muhasebe ve Mali Müşavirlik yapmaktayım. Evli ve iki çocuk babasıyım. Samsun ve Kavak ilçemizde çeşitli sivil toplum kuruluşlarında üst düzey yöneticilik yaptım ve halen Kavak Dernekler Federasyonu'nda genel sekreterlik görevini sürdürüyorum. AK Partimizin Canik Belediye meclis üyeliğim halen devam etmektedir. Meclis üyeliğim süresince çeşitli komisyonlarda başkanlık yaptım. 6 aylık siyaset akademisi eğitimi aldım. Sertifikamı ise dönemin Başbakanı Binali Yıldırım'dan aldım. 12.11.2018 tarihinde Kavak Belediye Başkan aday adaylığımı açıklayarak AK Partimize hizmet etmeye devam edeceğim.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”