Advert

Levent Kaya Kavak’tan aday adaylığını açıkladı

AK Parti Belediye Meclis Üyesi Levent Kaya, Kavak Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladı. Kaya, “Eğer partim görev verirse ilçemize en üst seviyede hizmet vermeye talibim” dedi Kaynak: Levent Kaya Kavak’tan aday adaylığını açıkladı

Levent Kaya Kavak’tan aday adaylığını açıkladı

2014 yılından bu yana AK Parti Belediye Meclis Üyeliği yapan mali müşavir Levent Kaya, Kavak Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladı. AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Muharrem Könez’e başvurusunu teslim eden Kaya’yı KADEF Genel Başkanı Dr. Yılmaz Karagöz, yönetim kurulu üyeleri ve Kavaklılar yalnız bırakmadı. 

Bugüne kadar edindiği tecrübelerle Kavak’a en üst düzeyde hizmet etmeye talip olduğunu belirten Levent Kaya, “Belediye Meclis Üyeliği, KADEF Yönetim Kurulu Genel Sekreterliği ve üst düzey yönetici olarak edindiğim tecrübelerimi Kavak Belediye Başkanı olarak ilçeme hizmet etmekle sürdürmek istiyorum. Partim görev verirse el ele bu hizmeti en üst seviyede sürdüreceğime inanıyorum. Süreç içerisinde partimin tüm aday adaylarına başarılar diliyorum. Beni yalnız bırakmayan, KADEF Genel Başkanı Dr. Yılmaz Karagöz’e, yönetim kuruluna ve Kavaklılara çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”