MHP LİDERİ BAHÇELİ’DEN ÇAMAŞ’A BÜYÜK JEST

MHP ve ülkücü camianın sevilen ve saygı duyulan ismi, MHP ilçe Başkanlığı ve meclis üyeliği görevlerinde partili ve partisiz herkesin takdirini kazanmış olan Samsun MHP milletvekili aday adayı Mali Müşavir Abdurrahman Çamaş Ankara ziyaretinde genel başkanı Devlet Bahçeli ile görüştü.

MHP LİDERİ BAHÇELİ’DEN ÇAMAŞ’A BÜYÜK JEST

Aday adaylığı süreçlerinde genelde kimse ile görüşmeyen MHP lideri Bahçeli, Çamaş’a hayırlı olsun diyerek çalışmalarında başarılar diledi.

MHP Samsun Milletvekili adayı Abdurrahman Çamaş yaptığı açıklamalarda şu görüşlere yer verdi: “Milliyetçi hareket Partisi ilkeli, milli, ahlaklı ve tutarlı siyasi çizgisiyle millet vicdanında kök tutmuş; “Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben”  anlayışına sahiptir. Biz bu anlayışı ülkemizin ve milletimizin hassas olduğu her konuda tereddütsüz yerine getirdik. Devletimizin, milletimizin, bayrağımızın, ezanımızın, demokrasimizin, cumhuriyetimizin ve devletimizin bekasının yanında olduk.  Bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. 24 Haziran seçimlerinde artık söz ve karar mensubu olmaktan büyük mutluluk ve onur duyduğumuzun milletimizindir. Biz aziz milletimizin sağduyusuna ve vicdanına inanıyoruz. Bu nedenle liderimiz Sayın Devlet Bahçeli “  Cumhur İttifakı, Milletin aklı “ demiştir. Bu söz bizlerin milletimize olan büyük inanç ve güvenin sonucudur. “ dedi.
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”