MHP Samsun Teşkilatı Milletvekili Adaylarını İftarda Tanıttı

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili adaylarının tanıtımı kapsamında Büyükşehir Belediyesine ait Sevgi Kafe'de düzenlenen İftar yemeği sonrasında milletvekili adayları basına tanıtıldı.

MHP Samsun Teşkilatı Milletvekili Adaylarını İftarda Tanıttı

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Taner Tekin, “Samsun’da ve Türkiye’de MHP’ye yönelik teveccüh çok yükselmiştir. MHP’ye olan güven her gün artmaktadır. Daha önceden Samsun’dan 3 vekil çıkaracağımızı söylemiştim. Ancak sahadan aldığımız izlenim ve diğer partilerin adaylarına baktığımızda Samsun’dan 4 vekil çıkartacağımızı düşünüyorum. Ayrıca Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde adayımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk turda rekor oyla Cumhurbaşkanı seçileceğine inanıyoruz. Seçimlerin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Aday tanıtım Toplantısında MHP Samsun Milletvekili Adayları, Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkan vekili, Milletvekili ve Milletvekili Adayı Erhan Usta, Abdurrahman Çamaş, Murat Camadan, Erdem Okan, Cemalettin Kola, Yüksel Ünal, Mine Aktaş, Yakup Akın ve Hami Korkmazlı da kendilerini tanıtarak, Samsun’da ve Türkiye’de MHP’nin oylarını yükseltmek için çalışacaklarını söylediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”