MHP'Lİ ÇAMAŞ'IN ADAYLIĞI BAFRA'DA DENGELERİ BOZDU

Bafra'nın öz evladı, MHP Samsun 2. sıra milletvekili adayı Abdurrahman Çamaş için Bafralılar tek yürek oldu.

MHP'Lİ ÇAMAŞ'IN ADAYLIĞI BAFRA'DA DENGELERİ BOZDU

MHP'NİN SEÇİM BEYANNAMESİ HİÇ BİR PARTİDE YOK

MHP'nin Samsun'dan 2. sıra milletvekili adayı Abdurrahman Çamaş yeni dönemde MHP'nin hem Türkiye genelinde hem Samsun'da ciddi bir başarıya imza atacağını söyledi. Gittiği yerlede seçmenleriyle buluşan ve yeni döneme dair MHP'nin plan ve projelerini halka anlatan Çamaş, MHP'nin seçim beyannamesinin hiç bir partide olmadığını belirtti.

ASLOLAN DEVLET VE MİLLET
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 15 temmuz sürecinden sonra devletin bekası için ortaya koyduğu duruşu tarihin yazacağını anlatan Çamaş, her MHP'linin görevinin bu dik duruşu vatandaşa anlatmak olduğunu söyledi. Seçimlerin gelip geçici aslolanın devlet ve millet olduğunu her platformda dile getiren Çamaş, hak edenin kazanacağı bir yarış olmasını diledi. 

BAFRA EVLADINA SAHİP ÇIKAR
40 yıldır bu mücadeleyle doğup büyüdüğünü, hem kenidisne hem de partisine leke getirecek hiç bir hareketin içinde olmadığını sözlerine ekleyen Çamaş, genel merkezin teveccühü ile MHP'nin 2. sırasında yer aldığını 24 haziran seçimlerine kadar bunun hakkını teşkilatlarla birlikte en iyi şekilde vereceğini ifade etti. Çamaş, 'Bafra evladına sahip çıkar' parolasını ise kendisine şiar edindi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”