Advert

ÖCAL, KEMALPAŞA’DA KAHVEHANELERİ ZİYARET ETTİ

Bafra’da Kemalpaşa Mahallesindeki kahvehane ve Kıraathaneleri ziyaret eden Saadet Partisi Samsun Milletvekili Adayı Mustafa Öcal, ‘’Biz CHP ile daha önce de koalisyon yaptık ve bu millete 300 yıl sonra toprak kazandırdık, Kıbrıs’ı fethettik. İmam Hatip Okulları açıktık, ahlaksız yayınlarla mücadele kanunu çıkardık. Fabrikalar kurduk‘’dedi.

ÖCAL, KEMALPAŞA’DA KAHVEHANELERİ ZİYARET ETTİ

Algı operasyonlarının etkisiz ve tesirsiz bırakılarak bu seçimlerde sürpriz sonuçlar alınacağına dikkat çeken Saadet Partisi Samsun Milletvekili Adayı Mustafa Öcal, yalan ile imanın bir arada durmayacağını söyledi. Savaşa değil seçime gittiklerini vurgulayan Öcal, kamplaşma ve kutuplaşmalardan uzak durulması ve kardeşlik hukukuna zarar verilmemesi uyarılarında bulundu.

CHP’YE İLTİHAK ETMEDİK SEÇİM İŞBİRLİĞİ YAPTIK

İttifakları zoraki hale hükümetin kendisinin getirdiğini belirten Öcal, ‘’%10 seçim barajı kaldırılmadığı için biz böyle bir ittifakı yaptık. Gidip CHP’ye oy verecek değiliz. Bizim partimiz var oda Saadet Partisidir. Biz seçimlere kendi logo, kendi liste ve kendi Cumhurbaşkanı adayımız ile giriyoruz. Bizim ilke ve prensiplerimiz var. İttifak görüşmeleri sırasında bütün partilerle görüştük. Birileri bize partinizi kapatın gelin, bütünleşelim dedi. Biz bunu kabul edemeyiz, çünkü farklı düşünüyoruz. 40 seneyi aşkındır bir davanın savunucusuyuz. Bugün ittifak yapmak o partiye gidip iltihak etmek değildir. Partimiz inşallah meclise girerek orada bir grup kurarak millete hizmete devam edecektir’’ifadelerini kullandı.

ÜRETEN VE HAKÇA BÖLÜŞEN EKONOMİ

Saadet iktidarında üreten ve hakça bölüşen adil bir ekonomik sistemin inşa edileceğini söyleyen Öcal, ‘’Mevcut ekonominin adı rant ekonomisidir. Vergi, zam, faiz, düşük ücret ve düşük taban fiyatları vasıtasıyla halkın sahip olduğu bütün imkânlar elinden alınmaktadır. Özelleştirme adı altında, milletin tasarrufları ile oluşturulmuş milli kuruluşlar bir şekilde yabancı ve yerli tekellere haraç mezat satılmış ve hâlâ satılmaktadır. Bunun neticesinde ülke ekonomisinin bel kemiği durumundaki tesisler, güvenlik ve savunmamızla ilgili sektörler dâhil tüm birikimlerimiz milletimizin elinden çıkarılmış durumdadır’’ şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”