ÖMER ÇAPOĞLU ÇELTİK EKİMİ FESTİVALİNE KATILDI

Bafra İlçe Kaymakamlığı, Bafra Ziraat Odası ve Tahıl Üreticileri Birliği tarafından organize edilen Geleneksel 4'üncü Çeltik Ekimi Festivali Balıklar Mahallesinde yapıldı.

ÖMER ÇAPOĞLU ÇELTİK EKİMİ FESTİVALİNE KATILDI

Yapılan Festival’e AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ömer Çapoğlu’ da katıldı. 

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ömer Çapoğlu; “Bafralı çiftçimizin bilincinin her gün biraz daha gelişip, daha akıllı, daha bilimsel, daha teknik ve fenni ziraat yapma konusundaki bilincinin katkısı var. Onun için bu işte katkısı olan herkesi tebrik ediyorum.” dedi.

Çapoğlu sözlerine şu sözlerle devam etti; “Ülkemizi bir türlü rahat bırakmıyorlar. Hepimizin de bildiği gibi hem içerden hem dışarıdan ülkemiz üzerinden farklı farklı oyunlar oynanıyor. Ama hamdolsun ki milletimiz bu oyunların farkında. Milletimiz daha önceki seçimlerde olduğu gibi ülkemiz üzerinde oynanan oyunları sandıkta  oyumuzla bozacağız. Çünkü ülkemiz büyük bir ülke" dedi.

Festivale Samsun Valisi Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Kaymakamı Ali Fuat Türkel, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ömer Çapoğlu, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Ahmet Dursun, Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner, daire amirleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çiftçiler katıldı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”