Ömer Çapoğlu: Karış Karış Geziyor

Alaçam İlçesinde bir dizi programlara katılan, AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Ömer Çapoğlu, Alaçamlı vatandaşlar bağırlarına bastı.

 Ömer Çapoğlu: Karış Karış Geziyor

Alaçam’da esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Ömer Çapoğlu, Alaçamlı vatandaşların sorunlarını dinledi, yapılacak olan 24 Haziran seçimleri için AK Parti’ye istedi.

Gece gündüz demeden, bundan sonra yolumuz aydınlık, 24 Haziran Türkiye için daha aydın bir gün olacağını ifade eden, Çapoğlu, Vatandaşlara, “Alaçam ilçemize küçük olduğu kadar şirin ve tarihi ile ün salmış bir ilçemizdir. Tabii geçmişte bu ilçemize hizmet görmemiş, AK Parti döneminde Alaçam ilçemize hizmetle buluşmuştur ve resmen çağ atlamıştır. Bize düşen görev, bu hizmetlerin karşılığını 24 Haziran da siz değerli halkımız sandıkta verecektir. Genel Merkezimiz Adaylık sırlamasına beni layık görürse, Alaçam ilçemiz ile yakinen ilgilenerek, bütün sorunlarımızı tek tek not alacağım” dedi.

 

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Çapoğlu, esnaf ziyaretlerinin ardından, Alaçam Belediye Başkan Vekili Çetin Akça'yı ziyaret etti.

 

Ziyarette, Alaçam Belediye Başkan Vekili Çetin Akça, Alaçam Belediyesinin yapmış olduğu hizmetleri anlattı, AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Çapoğlu’a ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerini sundu.

Yapılan ziyaretlerde Ahmet Cansız ve Erkan Kadakal' da hazır bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”