Önder Fatih Şenol: Durmak Bilmiyor Esnafların isteklerini Tek Tek Not Aldı

Samsun İYİ Parti Milletvekili 6. Sıra adayı Önder Fatih Şenol sözünde durarak 1. Sıradaymış gibi çalışmalarına sürdürüyor.

Önder Fatih Şenol: Durmak Bilmiyor  Esnafların isteklerini Tek Tek Not Aldı

İYİ Parti Samsun Milletvekili Önder Fatih Şenol Aday adaylığı sürecinde kaçıncı sırada olursam olayım, partim için, Merak Akşener ablamız için, devletimizin bekası için çalışmalarıma ara vermeden çalışacağım demişti. Geçen süre içerisinde adaylar açıklandıktan sonra 6. Sıradan kendine yer bulan aday Şenol, teşkilatların acaba sözünde duracak mı? Beklentilerini boşa çıkarmayarak ilk günkü heyecanla çalışmalarına ara ermeden devam ediyor.
Samsun İlkadım ilçesinde Pazar esnaflarını ziyaret eden Milletvekili adayı Önder Fatih Şenol, ben bir dava ya gönül verdim, ben devletimizin bekası için, bu krizlerin bitmesi, Türkiye’mizin geleceği için aday adaylığı sürecimde de dediğim gibi 58. Sırada da olsam yine bu hızla çalışmalarıma devam ederdim. Benim için aslında sıranın bir önemi yok, İYİ Parti sahalarda, İYİ Parti her yerde” dedi.Konuşmasından sonra Önder Fatih Şenol, partililerle İlkadım ilçesindeki Pazar esnaflarını ziyaret ederek, dertlerini dinledi, esnafların isteklerini not aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”