Advert

ŞAHİN ADAY OLACAK MI?

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin'in bu akşam saatlerinde sosyal medya hesabından yaptığı açıklama gündeme bomba gibi düştü.

ŞAHİN ADAY OLACAK MI?

AK Parti'de Mustafa Demir'in Samsun'dan büýükşehire aday göşterilmesinin yankıları sürerken, Başkan Zihni Şahin'in kendi sosyal medya hesabından yaptığı flaş açıklama AK Parti başta olmak üzere Samsun'da gündeme bomba gibi düştü. Şahin, kendi sosyal medya hesabindan yaptığı açıklamada toplumun bütün katmanlarına seslenirken, " halkimızla beraber yürümeye devam edeceğiz" diyerek adeta adaylık sinyali verdi.


Samsun'un sevilen başkani Zihni Şahin'e değişik siyasi partilerden adaylıķ teklifı yapıldığı bilinirken, Samsunlular Şahin'in başka bir siyasi partiden aday olup olmayacağını merak etmeye başladı. 64 yaşındaki dürüst siyasetçi ile ilgili sosyal medyada yorumlar çığ gibi büyürken, Samsunlular 'Sen nereye biz oraya büyük başkan" diyerek Şahin'e olan sevgilerini dile getirdiler.


Başkan Şahin akşam saatlerinde yayınladığı açıklamaya Samsun basını da değişik yorumlarda bulunurken, gazeteciler Şahin'in farklı bir siyasi partiden her an aday olabileceğinin yorumunda bulundular.

İŞTE ŞAHİN'İN O AÇIKLAMASI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”