Seven Bafra'da aday olacak mı?

Eski Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı, Bafra'nın sevilen ismi eğitimci Nusret Seven'in 2019 mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerinde Bafra'dan aday olup olmayacağı merak ediliyor.

Seven Bafra'da aday olacak mı?

HALKTA KARŞILIĞI VAR
MHP camiasının Bafra'da önemli isimlerinden Eski Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı eğitimci Nusret Seven'in yerel seçimler öncesinde Bafra Belediye Başkan Adayı olup olmayacağı merak ediliyor. MHP siyasetinin genç isimlerinden biri olan, 2009 ve 2014 yerel seçimlerinde yaptığı çalışmalarla halkta karşılığı bulunan Seven'e Bafralılar büyük ilgi gösterirken, Seven'e sıcak baktıkları aday olması halinde Bafra'da seçimleri kazanabileceği belirtiliyor.

KALE AK PARTİ'NİN OLDU
MHP'nin ciddi bir oy potansiyeli olduğu Bafra'da eski belediye başkanı rahmetli Hasan Arslan'dan sonra seçim kazanamayan MHP camiası 2019 yerel seçimlerinde Bafra Belediyesi'ni yeniden kazanmak istiyor. MHP'nin kalesi olarak nitelendirilen Bafra'yı 2004 yılında AK Parti'ye kaptıran MHP'liler bu dönem ciddi ve güçlü bir adayla yola çıkmak istiyor. MHP teşkilatı özellikle son yapılan anketlerde ilk sırada çıkan Nusret Seven'i bu dönem aday görmek istiyorlar. 

SESSZİLİĞİNİ KORUYOR
Adaylık konusunda şu ana kadar bir açıklama yapmayan Nusret Seven ise sessiz  kalmayı tercih ediyor. 2 dönem Bafra'da aday adayı olmasına rağmen aday gösterilmeyen Seven'in 2019 yerel seçimler öncesinde nasıl bir karar vereceği ise merak ediliyor. Bafra'da her kesimden insana hitap edebilecek özelliklere sahip olan Seven'in MHP'den aday gösterilmesi halinde partiyi ilçede sürükleyeceği, birlik ve beraberlik ruhunu yeniden oluşturacağı ifade ediliyor.

Kaynak Meydannet

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”