SÜSLÜ'DEN FLAŞ AÇIKLAMALAR

İyi Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, Meral Akşener'in Cumhurbaşkanı olması için 200 bine yaklaşan imza kampanyası ile ilgili ilginç yorumda bulundu. Süslü;'Yüz bin değil, 1 milyon imza isteselerdi onu da başarırdık' dedi.

SÜSLÜ'DEN FLAŞ AÇIKLAMALAR

İMZA ŞOVU YAPTIK

İyi Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, siyasetin hızlandığı dönemde habereko.com'a özel açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanlığı seçimleri için istenen 100 bin imza ile ilgili görüşlerini belirten Süslü;'Şu anda partililerimizin büyük teveccühü ile 200 bin imzaya yaklaşmış bulunuyoruz. Şunu da belirtmek isterim ki 100 bin değil 1 milyon imza isteselerdi bizler onu da gerçekleştirirdik' diye konuştu.

İKTİDARA HAZIR OLUN

İyi Parti'de milletvekili aday adaylarının müracaatlarının Samsun'da partilerine çok yoğun olduğunu kısa süre içinde kaç aday adayının Samsun'dan müracaat ettiğini kamuoyuna açıklayacaklarını ifade eden Süslü;'Bu olay partimize olan ilginin güzel bir tezahürüdür. Türkiye'nin bir çok ilinde aynı durumun yaşanması İyi Parti'nin 24 haziranda iktidara gelmesinin ayak sesleri olarak görüyorum' diye konuştu.

SAMSUN PATLAMA YAPACAK

Samsun'da çok ciddi bir oy alacaklarını ve hatırı sayılır bir milletvekilini Samsun'dan meclise göndereceklerini sözlerine ekleyen Süslü;'Samsun'da son yapılan anketler Karadeniz'in incisi olan güzel şehrimizde İyi Parti'nin ne kadar güçlü ve etkili olduğunu bizlere göstermektedir. 24 haziran AK Parti'nin hüsranı, İyi Parti'nin iktidarı ile sonlanacaktır. değişime ve gelişime Türkiye hazır olsun' şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”