Advert

Yeşilyurt'tan mütevazi sözler: 'Atakum'da kazanan partimiz olacak'

AK Parti'nin erdemliler hareketi olduğunu kaydeden AK Parti Atakum Belediye Başkan aday adayı Mustafa Yeşilyurt, "Atakum'da kazanan partimiz olacak" dedi.

Yeşilyurt'tan mütevazi sözler: 'Atakum'da kazanan partimiz olacak'

AK Parti Atakum Belediye Başkan aday adayı aday adayı Mustafa Yeşilyurt, Samsun Ömer Halis Demir Salonu'nda gerçekleşen, AK Parti temayül yoklamasında oyunu kullandı. 

TEMAYÜL ÇOK ÖNEMLİ

Atakum'a AK Parti'den kim aday gösterilirse gösterilsin destek vereceğini söyleyen Yeşilyurt, "Bizler ülkemiz, şehrimiz ve ilçemiz için yola çıktık. AK Parti'den kim aday gösterilirse gösterilsin, Atakum'da kazanan partimiz olacak. Bizim için önemli olan temayül yoklamasında yerimizi aldık. AK Parti aday belirleme sürecinde temayül partimizin ilkeleri doğrultusunda kriterlerden bir tanesi. Bizim inandığımız bir şey var ki her zaman bunu söyleriz. AK Parti erdemliler hareketidir" diye konuştu.

KARDEŞLİK İÇİNDE OY KULLANDIK

Yeşilyurt sözlerine şöyle devam etti: "Bu hareket içerisinde adaylar kişisel ilişkilere, kişisel bağlantılara göre değil; ilkelere göre belirlenmelidir. Bundan sonra da bu ilkelere göre belirleneceği inancı hakim. Parti içi demokrasi açısından bu tür değerlendirmeler çok önemlidir. Kardeşlik içerisinde insanlar parti içi demokrasinin gereği oylarını kullanıyorlar. Biz de oyumuzu kullandık. Partimiz, ülkemiz ve aday adayı olduğumuz ilçemiz için de hayırlı olmasını diliyorum."
 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”