İŞİTME ENGELLİ BASKETBOLCU KIZ ÜLKEMİZİ AMERİKA’DA TEMSİL EDECEK

Atakum İşitme Engelliler Spor Kulübü sporcusu İnci GÖĞER, Amerika'da yapılacak olan U21 Kadınlar Basketbol Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek. Bu başarının duyulması adına bir metin hazırladık. Değerlendirmeniz dileğiyle

İŞİTME ENGELLİ BASKETBOLCU KIZ ÜLKEMİZİ AMERİKA’DA TEMSİL EDECEK

Samsunlu milli sporcu İnci GÖĞER, Amerika'da yapılacak Kadınlar U21 Basketbol Dünya Şampiyonasında ülkemizi ve Samsun’u temsil edecek.. 07-14 Temmuz 2018 tarihlerinde Amerika’da yapılacak olan Şampiyona’ya Samsun’dan tek katılan sporcu olma şansını yakalayan milli sporcu katıldıkları şampiyonadan iyi bir dereceyle dönerek Türkiye ve Samsun’u uluslararası mecrada duyurmayı hedefliyor.

İyi bir dereceyle dönmek istediğini dile getiren İnci, “Hocalarımın da desteği ile ekip arkadaşlarımla beraber çok iyi bir tempoda hazırlanıyoruz. Tüm ekip arkadaşlarımla ülkemizi temsil etmenin heyecanını yaşıyoruz. Önceden elde ettiğimiz başarıların da üstüne koyarak daha iyi başarılar elde etmeyi hedefliyoruz. Hep birlikte ülkemizi uluslararası spor camiasında temsil etmenin gururunu yaşıyoruz.

Bana destek olan Atakum Belediye başkanımız Sayın İshak Taşçı’ya, federasyon başkanımız Yakup Ümit Kihtir’e, aileme, çok değerli hocalarıma, tüm takım arkadaşlarıma ve destek veren tüm herkese teşekkür ediyorum. Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”