SAMSUN BİL KOLEJİ SAMSUNA BADMİNTON TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU GETİRDİ

Samsun Bil Koleji 23-26 Mayıs 2018 tarihlerinde Manisa'da düzenlenen Yıldız Erkekler Badminton Türkiye Şampiyonasında tüm rakiplerini yenerek şampiyon oldu.

SAMSUN BİL KOLEJİ SAMSUNA BADMİNTON TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU GETİRDİ

Samsun Bil Koleji Sporcuları Anıl Atan, Miraç Kantar, Kerem Acu ve Emre Turhan'dan oluşuyor.

Samsun Bil Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Turan Arslan Türkiye Birinciliğini kazanan öğrencileri ve öğretmenlerini tebrik ederek; " Öğrencilerimizi gönülden tebrik ediyorum. Hem okulumuza, hem de Samsunumuza Şampiyonluk kazandırdılar. Onların bu başarılarından dolayı büyük gurur duydum. Öğrencilerimiz elde ettikleri başarıyla bir kez daha Samsunumuzun Sporda önemli bir şehir olduğunu gösterirken, okulumuzun da böyle büyük başarılara imza atan etkin bir eğitim kurumu olduğunu gösterdiler" diyerek konuştu."

Samsun Bil Koleji öğrencilerinin Badminton Türkiye Şampiyonu olması Samsunda büyük heyecanla karşılandı.

ÜÇÜNCÜ KEZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLUYORLAR

Küçük erkekler kategorisinde yarışan Samsun Özel Bil Okulları bu yıl 3. kez Türkiye Badminton Şampiyonu olarak gelenek bozulmadı dedirtti. 

ÖĞRENCİLER TEŞEKKÜR ETTİ

Badminton Şampiyonu olan öğrenciler yaptıkları açıklamada; “Şampiyon olmamızda büyük payları olan başta Bil Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Turan Arslan Beyefendiye, Bil Okulları Genel Müdiremiz İnci Gülüzar Bayramkaya olmak üzere Beden Eğitimi öğretmenimiz Ozan Görmez'e antrenörlerimiz Yaşar Kaya ve Ömer Aydoğmuş’a, Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz okul Sporlarına, İlkadım İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürümüz Murat Turan'a ve İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürümüz Ahmet Karayılmaz’a teşekkür ediyoruz” dediler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”