Otomobil

2022 Cadillac Escalade-V’nin Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Dün bildiğiniz üzere 2022 Cadillac Escalade-V için bir teaser videosu yayınlandı.  Cadillac, bugün uzun zamandan beridir beklenen yüksek performansı ile piyasayı kendisine hayran bırakacak olan SUV’sini tanıtma konusunda ilk adımını attı. Cadillac, bu zamana kadar mevzuyu hep yeni fotoğraflar paylaşmak ile açtı. Escalade-V’yi bu yaz çıkarmanın planlarını yapan marka, bütün bilgileri en ince detayına kadar vermiyor ve gizlemek için elinden geleni yapıyor. Yani araç konusunda pek bir  bilgi elimizde bulunmuyor firma iyi saklıyor diyebiliriz.

2022 Cadillac Escalade-V Teknik Bilgileri Henüz Ortaya Çıkmadı

Cadillac, Escalade V-Serisi için resmen üç maymunu oynuyor desek yanlış olmayacaktır. Firma bu modelde teknik bilgileri adeta bir sır gibi saklamakta. Henüz bir teknik bilgi sızıntısının bile olmadığını söyleyebiliriz. Durum böyle olunca bazı kişiler Cadillac’ın CT5-V Blackwing ve Chevy Camaro ZL1’e güç veren süper şarjlı V8’i kullanacağını ifade etti ve tüm oklar şuan bu yönde.

Dediğimiz üzere araba hakkında bir teknik bilgi paylaşılmıyor. Arabanın görüntüsüne baktığımız zaman dümdüz bir Escalade  olduğunu söyleyebiliriz. Lakin her ne kadar olsa bu SUV’nin kendisine özgü bir havası ve çekiciliği var. Mesela ön kısmında yer alan  ağ ızgarası ve revize edilen alt tamponu ile birlikte daha karakteristik bir yapıya bürünmüş. Biraz sportif havasının da olduğunu söyleyebiliriz.

Arka kısma göz attığımız da çok daha ince bir işçilik ile karşı karşıya kalıyoruz. İç kısımda ise direksiyon simidinde yeni bir V armasının olduğu gözlerden kaçmıyor. Bu ince ve ufak güzel detaylardan birisi. Araç hakkında tüm detayları öğrenmek için yazı bekleyeceğiz gibi duruyor. Araç hakkında yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Başa dön tuşu