Hisse Önerileri

2022 için yatırım yapılabilecek en iyi hisse senetleri

2021 yılı sonrasında 2022 yılına da güçlü bir giriş yapan hisse senetleri, 2022 yılı genelindeki seyrine dair de ilk işaretlerini ermeye başladı. FX Empire ve mapsignals.com uzmanları tarafından son ekonomik verilere göre yapılan değerlendirmelerde ise 2022’de en iyi uzun vadeli hisse önerileri olarak beş hisse senedi Shopify (#SHOP), Align Technology (#ALGN), Lowe’s (#LOW), PayPal (#PYPL) ve Ford Motor (#F) olarak açıklandı. İlk sırada, entegre bir ticaret ve pazarlama platformu olan Shopify (SHOP) var.

İşte 2022 için yatırım yapılabilecek en iyi hisse senetleri

Shopify (#SHOP)

1 aylık performans (%-15,00) olarak görülen Shopify hisselerinde MAPsignals’a göre mavi çubuklar, SHOP’un büyük yatırımcılar tarafından satın alındığını gösteriyor. Bu tablo ile birlikte daha fazla değer kazancı ile birlikte yatırımcılar için kazançlı hisseler olması bekleniyor.

Shopify SHOP

Align Technology (#ALGN)

Tıbbi cihaz şirketi olan Align Technology (ALGN) aylık performansında (-%3,20) düşüş trendinde. Fiyat düşüşü olmasına rağmen uzun vadede 2015’ten beri hisselerdeki satın alma sinyalleri dikkat çekiyor.

Yüksek bir büyüme kaydeden şirketin önümüzdeki yıllarda da büyümesini sürdürmesi ve böylece karlılığını arttırması bekleniyor.

Align Technology ALGN

Lowe’s Companies (#LOW)

Büyüme için güçlü adaylardan birisi olan Lowe’s Companies hisse senetleri son zamanlarda hızla yükseliyor.1 aylık performansında %3,20 oranında değer kazanan şirket, 2010’dan beri yaptığı verdiği büyük alım sinyalleriyle de yükselişe geçeceğini gösteriyor.

Lowes Companies LOW

PayPal (#PYPL)

Son zamanlarda satış çizgisinde olmasına rağmen uzun vadeli yatırımcılar için bir fırsat olarak görülen PayPal hisse senetleri aylık performansta 2,56 oranında artış kaydetti.  Şirketin hisse senetlerindeki para sinyalleri ise şöyle;

PayPal PYPL

Ford Motor (#F)

1990’larda favori hisse senetleri arasında yer alan Ford Motor, 2000’li yıllarda düşüş yaşasa da şu anda geri dönüş yapıyor gibi görünüyor. 1 aylık performansıyla yüzde 27,50 oranında kazanç sağlayan Ford hisseleri, grafiklerdeki yeşil çubuklarıyla dikkat çekiyor.

Ford Motor F

*Yatırım önerisi değildir.

Başa dön tuşu