Güncel

22 Şubat 2022 saat 22.22’de Ne Olacak? 22 Teorisi Ne?

22 Şubat 2022 saat 22.22 özellikle sosyal medyanın bugün en çok konuştuğu konular arasında yer aldı. 2 rakamının ardışık bir şekilde sıralandığı ve 22 0 22 0 22 şeklinde bir sıralamanın yapıldığı bugün, tüm dünyada palindrom günler olarak dikkat çekti. Yakın tarihte ise 07.07.2007 tarihinde benzer bir durum yaşanmış ve evlenmek isteyenler daha çok bugünü tercih etmişti.

22 Şubat 2022 Saat 22.22’de Ne Olacak?

Tüm dünyanın yakın mercek altına alındığı bugünde pek çok farklı ülkede önemli gelişmeler yaşanıyor. Amerika Birleşik Devletleri’nin Las Vegas şehrinde bugün en çok evlenme başvurusunun yapıldığı belirtildi. Bir başka gelişme ise Singapur’da yaşandı. Singapur’da normal bir günde yapılan evliliklerin 9 katına kadar bir artış yaşandığı ve bugün evlenmek isteyen çift sayısında yükseliş görüldüğü belirtildi. Palindrom gün olarak adlandırılan bu tip ardışık sıralı günlerde, pek çok farklı kehanet olduğuna inanılıyor. Bazı kişiler ise bugünlerin özel günler olarak çiftlere şans getireceğine inanıyor.

Bugün 19.00 ile 22.00 saatleri arasında tam kavuşma yaşanacak. Bu saat dilimleri arasında ise dua etmek, dilek dilemek ya da farklı meditasyonlar yapmanın olumlu etkiler getireceğine inanılıyor.

22 Şubat 2022 saat 22.22
22 Şubat 2022 saat 22.22

Sosyal Medyada 22 Şubat Mesajları

Sosyal medya üzerinden yapılan derlemelerde ise farklı kullanıcıların öne çıkan bazı yorumları şöyle ;

@yantramucizesi

“22.02.2022 sayısına 2 olarak baktığımızda 2 sayısı işbirliğine dayalıdır, her zaman bir ilişkiye veya duruma barışı ve dengeyi getirmeyi amaçlar. 2 sayısı birleştirici ve sezgisel bir etkiye sahiptir. Bugün sezgilerinize güvenmenin tam zamanı. İlişkinizle ya da ortaklıklarınızla ilgili net kararlar alabilirsiniz. Eskilere veda edip yenilere kapı açma vakti geldi…”

@elifliastroloji

“22.02.2022 günün enerji sayısı 3. Kendimizi en güzel şekilde ifade etme, sanatsal yönümüzü ortaya koyma günü. Bu güzel enerjiye 22 sayısı da harika bir destek veriyor. Büyümenin, bolluk bereketin ve aydınlanmanın enerjisi 22 gününde başlayacak. Farkındalığımızı fark edebileceğimiz bu harika günde dileklerimizi, isteklerimizi bir yere yazarak mühürleyebiliriz…”

@officialmehmetaktürk

“2’lerden ve 11 yılda 1 oluşan bu diziler aslında önemli bir kavşak noktaları gibi yaşamınızı derinden etkileyen süreçler getirebilir. Düzen değiştirici, ezber bozucu, farkındalıkla gözlerinizi açan olayların olabileceği bir dönem. Yaşamınızda neyi büyütmek, geliştirmek ya da genişletmek istiyorsanız oraya odaklanarak çalışın. Niyet koyun, bilgi ve deneyimlerinizi tutku katarak kullanın…”

@nefesterapisti

“Maddi ve manevi dönüşüm için çok güçlü etkiler barındıran saatlerden geçeceğiz. 22 Şubat gece 12’ye kadar süren yoğun enerji akışı düşüncelerimizi gerçeğe dönüştürmek üzere bizi destekleyecek açıları oluşturuyor. Değişime hazır olmak için öncelikle kendi içsel çocuğumuzu affederek ona yeni harika potansiyeller oluşturması için izin vermeliyiz. Bugün kendinize niyetler yazın ve yazdığınız niyetleri güvenle teslim edin. Mutlaka bir meditasyon yaparak kendi çocukluğumuzla buluşmak, kendimizi affetmek, hayalimizin gerçekleştiğini canlandırmak gibi alanlarla kendimizi bu gece de müthiş yaratımlar sağlayabiliriz.”

22 Şubat 2022 saat 22.22 için gündemde yaşanan gelişmeler bu şekilde.

Başa dön tuşu