Güncel

A101 Kart Bakiye Sorgulama 2022 Yöntemleri

A101’de yer alan hediye çekleri, yardımlarda en çok tercih edilen seçenekler arasında. Ramazan ayına girilmesi ile birlikte ihtiyaç sahiplerinin kendi temel ihtiyaçlarını karşılaması adına erzak yardımı yerine market hediye kartları dağıtılıyor. A101 kart alan kişiler ise A101 kart bakiye sorgulama gibi konularda sorunla yaşıyor. A101 kart olarak hediye çeki ya da sanal çek olarak iki farklı seçeneğe sahip olan müşteriler, kartlarındaki bakiyeleri de kolayca kontrol edilebiliyor

A101 Kart Bakiye Sorgulama İşlemleri

A101 kartlarındaki mevcut bakiye, tüm A101 marketlerde ve tüm ürünlerde kullanılabiliyor. Bakiye kadar indirim hakkı tanıyan kartlarda ve indirim çeklerinde, bakiyenin aşılması halinde nakit ödeme ile aradaki fark kapatılabiliyor. Kartın bakiyesinin takip edilebilmesi adına ise kasalardan işlem yapılması gerekiyor. Kasalar dışında bakiye sorgulanabilecek online bir sistem ya da seçenek bulunmuyor. Kasalarda okutulacak olan kartlarda ne kadar bakiye kaldığı da kolay bir şekilde öğrenebiliyor.

A101 kart bakiye

A101 Hediye Kartı Almak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

A101 kart almak ve dağıtmak isteyenlerin ise marketlere başvurması yeterli. Hazır olarak satışı yapılan kartlarda, 50 TL ve katları olarak limit belirlenebiliyor. Böylece toplam tutarın ödenmesi ile istenilen kadar kart alınarak dağıtılabiliyor. Tek seferde ya da parça parça kullanılabilecek olan kartlar, böylece kredi kartı gibi ön tanımlı bir şekilde ödemelerin yapılmasını sağlıyor. Kartlardaki bakiye tükendiğinde ise kasa görevlisi tarafından kart alınıyor.

Sanal çek gibi durumlarda ise kullanıcıların cep telefonları üzerinden işlem yapılıyor. SMS ile pin kodunu alan kullanıcılar ödeme sırasında bu bilgileri ibraz ederek alışverişlerini ücretsiz bir şekilde yapabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu