Magazin

Acil Durum Konseyinde Sürpriz: Acun Ilıcalı Yasin Hikmet Kavga Kararı

Acun Ilıcalı Yasin Hikmet Kavga Kararı bugün en çok merak edilen konuların başında geliyordu. Survivor yeni bölüm bu akşam ekranlara geldi. Yeni bölümün hemen başında ise acil durum konseyi yapıldı.

Exxen’de yayınlanmayan kavgada dün neler yaşanmıştı?

Acil durum konseyinde, kavga eden Yasin Obuz ile Hikmet’in durumunu değerlendirildi. Konuşma yapan Acun Ilıcalı, Yasin Obuz’un önce sözlü sonrasında ise fiziksel bir şiddette bulunduğu ve bu durum karşısında Yasin’in yarışmadan diskalifiye edilip edilmemesi noktasında kararın verildiğini söyledi.

Yasin Obuz Hikmet Kavgası
Yasin Obuz Hikmet Kavgası Ekranlara Gelmedi

İşte Acun Ilıcalı Yasin Hikmet Kavga Kararı

Dün akşam yaşanan kavga sonrasında tüm izleyenler önceki dönemlerde olduğu gibi görüntülerin Exxen’de yayınlanacağını düşünmüştü. Ancak kavga Exxen’de yayınlanmadı.

11

Acun Ilıcalı’dan Yasin Obuz Elendi Açıklaması!

TV8 canlı yayın ile aktarılan Survivor yeni bölümünde Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklamalarda konuyla ilgili şöyle denildi;

Ada konseylerinde çok gerilim görüyoruz. Ama bir kaç saat önce yaşanan bu olay gibisini hiç görmedik. Seninki apaçık önce sözlü sonra ise fiziki saldırıdır. Seni diskalifiye etmemek için bütün şartları zorlarım. Ne kadar zorlarımın limiti de tam senin geldiğin yer. Üzücü bir durum. Keşke bu konsey olmasaydı. Baktığınız zaman çok fazla gerilim görüyoruz. Yarışmacıların çok sinirlendiğini gördük. Ama bir kaç saat önce gördüklerimizi hiç görmedik.

Teknik ekip tam mikrofonları sökmek için hazırlanırken siz de kamplarınıza gitmek için hazırlanırken hiç tahmin etmediğimiz, ummadığımız bir şekilde bir olay yaşandı. Arkadaşlar zaman zaman size kızıyorum. Bu hoşlandığım bir şey değil. Abi kardeş ilişkisi içinde olduk. Sinirlendiğim zamanlar oluyor. Siz de çok iyi biliyorsunuz ki aramızdaki ilişki benim baskımla değil. Çok sıradışı olaylarda müdahale etmek durumunda kalıyorum. Seyircilerimiz görmüyor belki ama sizinle vakit geçirmekten hoşlanan birisiyim. Çoğunuzu evimde misafir etmiş birisiyim. Yasin konseyin bitmesinden sonra ekibin bir kısmı konseyi terk ettikten sonra yerinden kalkıp, Hikmet’in yanına gidip, önce kötü söz söyleyip sonra da bir saldırı hareketine girişti. Benim açıkçası gördüğüm bunlar. Önce Yasin’e söz vereceğim. Sonra ise kararımızı açıklayacağım. Hikmet’e de söz vereceğim.

Yasin’den İlk Açıklama

Yasin’in yaptığı açıklamalar ise şöyle;

Daha önce de itirafa maruz kaldım. Söz etmedim. Sonrasında ise olayı kapatmıştım. Ama bugün açlık, pota, sürgün bir yandan SMS durumundayken bir arkadaşımın çıkıp üzerime iftira atmaya çalışması ağrıma gitti. Kaldırabileceğim bir durum değil. Biz burada hedeflerimiz olan insanlarız. Burada son raddeye gelmişken, birinin kalkıp yapmadığın bir şeyle seni itham etmesi, bu Survivor psikolojisi içinde artık kaldırılabilecek cinsten değildi. O an çok sinirliydim. Sizlerden özür dilerim. Hikmet’ten özür dilerim. Ailemden ve Türk halkından özür dilerim. Ben bunu kabul etmiyorum.

Acun Ilıcalı bu sözler sonrasında iftiranın ne olduğunu sordu. Yasin ise erzak yeme iftirasının atıldığını söyledi. Bu sözler üzerine Acun Ilıcalı yeniden açıklamalarına devam ederek kararı duyurdu.

Acun Ilıcalı herkese söz verdikten sonra kesin kararı açıkladı. Yasin ile başlamak istiyorum. Yasin senin gösterdiğin sebeplerin bizim tarafımızda hiçbir karşılığı yok. Senin sebeplerin, 15’er yarışmacının hepsinin Survivor’da yaşadığı sebepler.  Senin sebep dediğin şeyi 3 yarışmacı çevirsem hepsi daha fazlasını yaşamıştır. Özel bir şey yaşamadın. Farklı bir şey yaşamadın. Bu lafları kendince değişik bir yerden anlayıp konsey sonrası Hikmet’e saldırdın. Saldırı da 15 dakika olduğuna göre anlık bir durum da söz konusu değil. Seninki apaçık olaydan 15 dakika sonrasında, Hikmet’e gidip saldırman. Olayı böyle değerlendirdiğimiz zaman yarışmacı kaybetmek istemiyorum. Diskalifiye etmemek için bütün şartları zorlarım. Ne kadar zorlarımın limiti de senin bulunduğun yer. Bir yarışmacı ne yaparsa eleriz diyoruz ya tam onun çizgisindesin. Önümüzde alternatif olarak seni diskalifiye etmek duruyor. Kendi aramızda yaklaşık 1 saat konuştuk. sürgün adasından gelmenin senin en zayıf noktanda olduğunu düşünmemize rağmen bu yaptığın hareketin Survivor ile hiç bağdaşmayan bir durum. Ancak senin sürdün adasından gelmenden dolayı diskalifiye edilmemen, ancak Survivor tarihinde en yüksek cezalarından birisi görmen bize şu andaki seçenek olarak görünüyor.

Son Dakika: Yasin Obuz Diskalifiye Oldu Mu?

Yapılan açıklamalar ile birlikte Survivor’da yarışmacı olarak yer alan Yasin Obuz’a 6 oyun cezası verildi ve yarışmacı elenmedi.

Başa dön tuşu