Magazin

Adanış Kutsal Kavga Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Şenel İlhan’ın yapımcılığını üstlendiği ve İstanbul’un fethinin konu edinildiği Adanış Kutsal Kavga, tarihe farklı bir pencereden bakış açısı sunuyor. Aksiyon türündeki film vizyona girmesi ile birlikte Türkiye’de büyük dikkat çekmeyi başardı. 11 Mart’tan beri sinemalarda oynayan film için en çok merak edilenlerden birisi de Adanış Kutsal Kavga bilet fiyatlarının kaç para olduğu. Farklı sinemalarda vizyona girdiğinden dolayı bilet fiyatlarını merak edenler aşağıdaki tabloya göre güncel fiyatları öğrenebilir.

Adanış Kutsal Kavga Bilet Fiyatları Kaç Para?

Vizyona giren tüm filmlerde olduğu gibi Adanış Kutsal Kavga bilet fiyatları da filmin izleneceği yere ve indirim durumlarına göre değişiklik gösteriyor.

Adanış Kutsal Kavga Bilet Fiyatları 2022 Fiyatlar
Cinemaximum Tam Bilet Fiyatı 52 TL
Cinemaximum Öğrenci Bilet Fiyatı 47 TL
Biletix Tam Bilet Fiyatı 27 TL
Biletix Öğrenci Bilet Fiyatı 24 TL
Biletix 65 Yaş ve Üstü Bilet Fiyatı 24 TL
Biletix Engelli Bilet Fiyatı 24 TL
Adanış Kutsal Kavga Bilet Fiyatları
Adanış Kutsal Kavga Bilet Fiyatları

Adanış Kutsal Kavga Kaç Saat Sürüyor?

Film 122 dakika olduğundan dolayı 2 saat 2 dakikalık bir izleme süresine sahip. Araların ve reklamların da hesaplanması ile birlikte Adanış Kutsal Kavga filmini izlemek isteyenlerin yaklaşık iki buçuk saatlik süreyi sadece filme ayırması gerekiyor.

Adanış Kutsak Kavga Konusu Ne?

Emir Khalilzadeh’in yönettiği Adanış Kutsal Kavga, İstanbul Fethi’nin akabinde, bir yarısı soylu Julius Ailesi’nde, diğer yarısı ise ellerindeki kutsalı korumakla yükümlü Adanmışlar’da kalan mukaddes haritanın odağında olduğu olaylar zincirini anlatıyor. Film, Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethinin ardından Türklerin eline geçen kadim bir sırrı korumak üzere teşkilatlanmış “Adanmış”larla bu sırrı tekrar ele geçirmek isteyen karanlık güçlerin mücadelesini konu alıyor. Film, görsel olarak etkileyici ve yaratıcı sahnelere sahip

Başa dön tuşu