Şirket Haberleri

Amazon Prime Alışveriş Festivali Bugün Başlıyor

Amazon kullanıcılara çeşitli fırsatları sunduğu 'Prime Alışveriş Festivali'ni 18 Temmuz itibariyle ülkemizde başlatıyor.

E-ticaret sektörü son yıllarda oldukça fazla gelişti. Birçok şirketin yer aldığı piyasada rekabet de haliyle oldukça çetin yaşanıyor. Şirketler kullanıcı memnuniyetini sağlamak ve yeni kullanıcılara ulaşabilmek amacıyla belirli zaman dilimlerinde çeşitli kampanyalar düzenliyorlar. Dünyanın en büyük e-ticaret platformların birisi olan Amazon da belirlediği tarihler arasından çeşitli kampanyalar ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Dünyanın birçok yerinde 2 gün süren ve 12-13 Temmuz arasında gerçekleştirilen ‘Prime Alışveriş Festivali’ ülkemizde bugün 18.00 itibariyle başlayacak ve 25 Temmuz’a kadar devam edecek.

Prime Üyeleri Faydalanabilecek

Bugün başlayacak ve bir hafta boyunca devam edecek indirimlerden faydalanabilmek için Amazon Prime üyesi olmak gerekiyor. Amazon Prime üyesi olarak hem kampanyalardan yararlanırken aynı zamanda kargo, Prime Video, Prime Gaming hizmetleri de ücretsiz olarak kullanılabilecek. Aylık 7.90 TL olan Amazon Prime ilk kez deneyecek kullanıcılar için bir aylık ücretsiz deneme fırsatı da sunuyor.

amazon prime

Birçok Kategoride İndirimler Olacak

Amazon bünyesinde pek çok ürün barındırıyor. Çeşitli kategorilerden birçok ürünü barından platform kullanıcıların çoğu ihtiyacını karşılamayı amaçlıyor. Bu nedenle bir hafta boyunca sürecek kampanya boyunca çeşitli kategorilerde yer alan birçok üründe indirim yapılması bekleniyor.

 

Başa dön tuşu