Şirket Haberleri

Amazon Prime Day 2022 İndirimlerinin Tarihlerini Açıklandı

Amazon'un her sene global çaptan yaptığı ve iki gün boyunca çeşitli kampanyaların kullanıcılara sunulduğu Prime Day'in ülkemizde ne zaman gerçekleşeceği açıklandı.

E-Ticaret firmaları kullanıcılarının sadakatini korumak ve yeni kullanıcılar elde edebilmek amacıyla çeşitli kampanyalar sunuyor. Dünyanın en büyük e-ticaret platformlarından birisi olan Amazon da belirli dönemlerde çeşitli kampanyalar ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Bu kampanyalar arasında en bilineni yılda bir defa düzenlenen ve 2 gün süren Prime Day günleri.

Amazon Prime Day 2022 Türkiye’de 18-25 Temmuz Arası Gerçekleşecek

Amazon, Prime Day kampanyasını bu sene dünyanın pek çok yerinde 12-13 temmuz arasında gerçekleştirecek. Prime Day genellikle 2 gün sürüyor. Ülkemizde ise bu sene Prime Day 18-25 Temmuz arasında gerçekleşecek.

Fırsatlardan Yararlanmak İçin Amazon Prime Almak Gerekiyor

Prime Day kampayalarından faydalanabilmek için Amazon Prime sahibi olmak gerekiyor. Amazon Prime aylık 7.90 TL olarak belirlenmiş durumda. Prime abonesi olmayanlar ise daha önce Amazon’da Prime hesabı açılmadıysa 30 gün boyunca Prime özelliğinin avantajlarından ücretsiz faydalanabilecekler. Prime Day’de elektronik başta olmak üzere birçok kategoride indirimler yapan Amazon’un bu sene çeşitli ürünlerde kampanyalar yapması bekleniyor.

 

 

Başa dön tuşu