Kripto Paralar

ApeCoin Yorumu: ApeCoin Ne Kadar Yükselecek, Hype Mİ?

ApeCoin (APE) geçtiğimiz hafta itibariyle piyasaya sürüldü. İşlem görmeye başlaması ile birlikte büyük bir değer gören coin, %2700’e varan yükseliş kriptonun tüm dikkatleri çekmesini sağlamıştı. Son günlerde ise en düşük seviyelerin yaklaşık %1200 üzerinde kapanış yapan kripto para 13,5 dolardan işlem görüyor. Yaptığı zirveler sonrasında büyük bir düşüş yaşamış olmasına rağmen ilk başlangıç noktasından oldukça yüksek seviyede. İşte önde gelen uzmanlardan yapılan ApeCoin Yorumu.

ApeCoin Yorumu

Uzmanlar tarafından yapılan değerlendirmede ApeCoin’in fibonacci seviyesini geçtiği ancak sert bir direniş ile karşılaşan kripto para için beklentiler farklı. FXStreet raporuna göre kripto para 13,76 doların üzerine geçerse 16,50 seviyelerine yükselebilecek. Kripto para bu direnci aşamasa, gerileme yaşanacak ve bu senaryoda da 11.60 seviyelerine gerileyecek.

ApeCoin Hype Mi?

ApeCoin ile ilgili yatırımcıların aklındaki en büyük soru işaretlerden birisi ApeCoin hype mi sorusu. Bu konuda ise Bitcoin ve kripto uzmanı olan Keegan Francis tarafından yapılan yorum oldukça dikkat çekti. Francis konuyla ilgili “ApeCoin de yalnızca proje yöneticilerinin içine ve etrafına inşa edebileceği kadar değer var. Bu ve onun etrafında sosyal medyada üretilen hype miktarı” dedi.

Başa dön tuşu