Teknoloji

Apple, Iphone 8 ile devrim yapmaya hazırlanıyor

Iphone üreticisi Apple şirketi, 10.yılına özel yepyeni bir tasarımla müşterilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yayılan söylentiye göre Apple, Iphone 7s ve 7s Plus modellerine küçük eklentiler yapmasının yanı sıra Iphone 8 modelini eylül ayında piyasaya sunacak. Iphone 8’e birçok özelliğin yanı sıra kablosuz şarj özelliğinin ekleneceği dedikodusu kullanıcıları şimdiden çılgına çevirdi.

Apple eylül ayında yine bomba gibi geliyor. Kuruluşunun 10.yılı olması nedeniyle Apple, ürettiği Iphone serisine 3 yeni telefonla geliyor. Söylentilere göre eylül ayında şuanda piyasada olan Iphone 7s ve 7s Plus modellerine irili ufaklı bir çok yenilik gelecek. Apple asıl bombasını ise  Iphone 8 modelinde patlatıyor.

Duyumlara göre Iphone 8 modelinin her iki kenarı da oval cam olacak. Iphone tutkunlarını çılgına çevirecek özellik ise kablosuz şarj edebilme özelliği.

Iphone’un yeni 3 cihazının boyutları nasıl olacak?

Eylül ayında piyasaya sürülmesi beklenen Iphone 7s modelinin ekran boyuyutu 4.7 inç, Iphone 7s Plus modelinin ekran boyutu 5.5 inç ve en çok merak edilen Iphone 8 modelinin ekran boyutunun  5.8 inç. olması bekleniyor.

Iphone 8 modelinin fiyatı ne olacak?

Apple firmasının bu zamana kadarki en donanımlı ve en iyi Iphone modeli olacak olan Iphone 8’in ABD fiyatının bin Dolar olması beklenirken, İngiltere fiyatının 800 Sterlin olacağı tahmin ediliyor. Bu fiyatlar Avustralya’da bin 300 Avustralya doları olarak değişecek. Iphone 8 modelinin Türkiye fiyatının ne olacağı henüz bilinmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu