Siyaset

Ayvacık’ta Hayati Tekin ve Erdal Avcı el ele verdi

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, seçim çalışmaları kapsamında Ayvacık’ı ziyaret etti. Tekin, İYİ Parti, CHP ve BBP ‘nin  Ayvacık Belediye Başkan Adayı Erdal Avcı ile İYİ Parti Ayvacık İlçe Başkanlığı’nda bir araya geldi. İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar ve İYİ Parti Ayvacık İlçe Başkanı İlmiza Atmaca’nın da hazır bulunduğu ziyarette  dayanışma pozu verildi.

KÖYLÜLERE SÖZ VERDİ

Hayati Tekin Ayvacık’ta ziyaretlerde yaptığı konuşmada, “Başkan adayımız  Erdal Avcı  ile el ele vereceğiz, köyleri  ihya edeceğiz.  Ben bunun sözünü burada sizlere veriyorum.  Allah’ın izniyle devasa projelerimiz var.  Projelerimiz için  ekonomik bir sıkıntımız yok. Bungalov  evlerini hayata geçireceğiz. Ben zamanında görevim olmadığı halde bir çok hizmetler yaptım, milyonlar harcadım parasal bir sorunum yoktu” diye konuştu.

RUHSAT VE PROJE PARASI ÖDETMEYECEĞİM

Köylere tip proje yapacakalarını kaydeden Tekin, “Çiçeğe böceğe para harfcamadım. Kimseye muhtaç olmadım kendime güvendim. Mesleğimde şehir planlamasında bir numara olduğunu iddia ediyorum. El ele vereceğiz, birbirimize destek olacağız. Ben buradan size söz veriyorum; köylerimizin yolları için sizlere kum çakıl ne gerekiyorsa yardımcı olacağım. Köylere tip proje yapacağım. Proje, ruhsat, altyapı parası ödetmeyeceğim.  Ev yapmak isteyen vatandaşlarımız harç parası ve benzeri harcamaların sadece 20’de birini ödeyecek” diye konuştu.

 

Başa dön tuşu