Kripto Paralar

Baby Doge Coin Neden Yükseldi? Baby Doge Coin Hangi Borsada?

Özel ve çekirdek bir kripto para projesi olarak dikkat çeken Baby Doge Coin neden yükseldi son dönemlerin en çok merak uyandıran konularından birisi oldu. Özellikle bugün akşam saatleri itibariyle yeni bir sıçrama yaparak yüzde 25’e varan yükselişini destekleyen Baby Doge Coin neden yükseldi? Baby Doge Coin hangi borsada? İşte Baby Doge Coin yorum ve analizleriyle kripto parada yaşanan tüm detaylar.

Baby Doge Coin Yorum

Baby Doge Coin Neden Yükseldi?

Baby Doge Coin yükselmesinde en önemli gelişmelerden birisi Huobi listelemesi oldu. Huobi Global, BABYDOGE spot işlemlerini 18 Şubat 19:00’da başlatıyor diyerek bugün sabah saatlerinde itibaren reklam yapmaya başlayan borsa sistemi, böylece hem borsadaki kullanıcıların hem de Baby Doge Coin’e yatırım yapanların dikkatini çekmeyi başardı. Sabah saatleri itibariyle yaşanan bu gelişmeler sonrasında memecoinde ilk sıçramalardan birisi 10.00 saatleri itibariyle yaşandı.  Huobi’de 19.00 saati itibariyle işlem göremeye başlayan coin, böylece günün ikinci önemli sıçramasını da yapmış oldu. Baby Doge Coin yorum ve analizlerinde de pek çok uzman Huobi listelemesinin önemli bir etki yapacağı konusunda hemfikir durumda.

Baby Doge Coin Hangi Borsada İşlem Görüyor?

Baby Doge Coin Huobi listelemesi ile birlikte daha fazla yerde erişilebilir hale geldi. coin için tek seçenek Huobi değil.  Huobi dışında OKEX Ve COINEX gibi farklı platformlar üzerinden de erişilebilir halde olan coin, 18 Şubat tarihinde 0.000000003938 dolar üzerinden işlem görüyor. Bu nedenle de artış için oldukça cazip durumda. Yakalanan yükseliş sonrasında Baby Doge Coin Twitter gibi pek çok platformda da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Coin için Huobi listelemesinden haberdar olmayan milyonlarca kullanıcı Baby Doge Coin neden yükseldi sorusunun yanıtlarını farklı sosyal ağlarda aramaya çalıştı. Bu da #BabyDogeCoin taglerinde yükselme yaşanmasını sağladı.

Baby Doge Coin Alınır Mı 2022?

Yaşanan yükseliş ve listeleme ile birlikte akıllarda oluşan bir diğer soru işareti ise Baby Doge Coin alınır mı 2022 oldu.

Coin şu anda son 24 saatlik süre içerisinde yüzde 24,88 değer kazanırken yüzde 464.20 oranında artan işlem hacmiyle de dikkat çekiyor. 53,434,446 dolarlık bir hacim yakalayan coinin toplam arzı ise 420,000,000,000,000,000. Şu anda Tradingview’de son değerlendirme şu şekilde;

gosterge
Yeni listelenen coinler için yatırımların risk taşıdığı hiçbir zaman unutulmamalıdır. Ayrıca haberimizdeki ifadeler coinde yaşanan son gelişmeleri aktarmak adına hazırlanmıştır. Baby Doge Coin Neden Yükseldi ve Baby Doge Coin yorum konusunda hazırlanan içerik yatırım tavsiyesi içermemektedir.

Başa dön tuşu