Güncel

BAL ATATÜRK SANAT GRUBU MUSİKİ CEMİYET ŞİİR KULÜBÜ’ NDE

Bafra Musiki Cemiyeti ise TSM ve THM Korolarıyla ve geçtiğimiz yıl hizmetegeçen Bafra Belediye Konservatuarı ile gönüllere ve ruhlara hitap eden bir görsellik sergilyor.

Cemiyetin, Halk Müziği Korosu’ nu Eğitimci Şef Levent AYDIN, Sanat Müziği Korosu’ nu Şef, besteci Faruk TOKGÖZOL, Bafra Şiir Kulübü’ nü şair Fatma Hatun ESEN yönetirken, Bafra Konservatuvar Müdürlüğü’ nü ise Ayşegük COŞAR yapıyor.

Bafra Musiki Cemiyeti Başkanı Namık ANARAT; ” Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatı olup bizlere çalışma mekânı ve desteğini esirgemeyen Bafra Belediye Başkaını sayın Zihni ŞAHİN’ e ve tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz. ” şeklinde konuşurken; Bafra Şiir Kulübü Başkanı, şair Fatma Hatun ESEN ise ”  Bafra’ mızın adını sanat ve kültürünü en üst düzeye çıkartabilmenin gayret ve özlemiyle çalışıyoruz. ” dedi.

B arada; Bafra Anadolu Lisesi, ‘Atatürk Sanat Grubu öğrencileri Bafra Musiki Cemiyeti’ ni ziyaret ettiler.

 Ziyaret ettikleri Bafra Şiir Kulübü Başkanı şair Fatma Hatun ESEN; ” Gençlerimizi sanatla kucaklastırmak temiz toplum olmak yolunda atılan önemli bir adımdır . Bu yolda hep birlikte olmak umut ve dileğiyle . İnanıyorum ki , biz onlarla güzel işler yapacağız. ” dedi.

Bafra Anadolu Lisesi ( BAL ) öğrencilerinden oluşan Atatürk Sanat Grubu da kendilerine gösterdikleri ilgi nedeniyle teşekkür ettiler.

Oktay ZERRİN- Bafra

Başa dön tuşu