Güncel

Birikimevim’den senetle Araba Kampanyası

Herkes tarafından en çok bilinen bankalardan araç kredisi ile araba satın almak artık yerini Birikimevim’e bırakıyor. Birikimevim bünyesinde senetle araba alabilirsiniz. Bir kredi sürecine maruz kalmadan ve çok daha avantajlı imkanlarla istediğiniz arabanın sahibi olabilirsiniz.

Birikimevim ile senetle araba almak

Senetle araba almak aynı zamanda birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Birikimevim finansman desteği ile istediğiniz aracı satın almak istediğinizde banka kredisi başvuru sürecine girmeden çok daha kolay araba sahibi olabilirsiniz. Banka kredi puanı olmadan, kefil vb. ihtiyaçlara gerek kalmadan gerekli olan finansmanı Birikimevim ile sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte kredilerin olmazsa olmaz faiz yükümlülüğü olmadan sadece araç bedeli tutarında bir borçlanma ile araba satın alabilirsiniz. Faizsiz araba alımları sayesinde çok karlı ve akıllı bir yatırım yapmış olursunuz.

Birikimevim bünyesinde kredi kullanmadan, kendi tasarruflarınızın gücü ile araç satın alabilirsiniz. Satın alacağınız araba için bir faiz ödemesi olmadığı gibi peşinat ödemesi yapmak zorunda değilsiniz. İsterseniz hiç peşinat ödemesi olmadan, isterseniz de miktarını sizin belirlediğiniz peşinat ödemeleri ile aracınızı alabilirsiniz. Almak istediğiniz araç için kendi bütçenize en uygun ödeme planını çıkarabilirsiniz. Ve taksitle araba almanın en avantajlı koşullarına uygun bir yatırım yapabilirsiniz.

Birikimevim senetle ev sahibi olmak

Birikimevim bünyesinde faizsiz ev sahibi olmak artık çok kolay. Birikimlerinizi en iyi şekilde değerlendirebilmek ve kira öder gibi ev sahibi olmak istiyorsanız sizin gibi birikimlerini değerlendirmek isteyen alıcılarla bir havuz sisteminde buluşabilirsiniz. Ve tek başına birikimlerinizle ev sahibi olmak çok zorken, birikim güçlerinizi birleştirerek istediğiniz evi satın alabilirsiniz.

Banka konut kredilerinin oldukça zorlayıcı ve yüksek faizli olduğu bu dönemde kredisiz ev sahibi olmak çok önemli bir yatırım adımı olarak değerlendiriliyor. Ve her gün binlerce insan Birikimevim bünyesinde en akıllı yatırımlarını yaparak hayallerini gerçekleştiriyor. Kredi olmadan, senetle ev sahibi olmak isteyen herkes bu avantajlı sistem sayesinde kira derdinden kurtuluyor.

Kaynak: https://www.birikimevim.com/

Başa dön tuşu