Güncel

Biz bir imtihan Dünyasındayız

Ladik Belediyesi Mavi Göl Tesisleri’nde düzenlenen programa Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel’e, eşi Dr. Gürkan Özel de eşlik etti. İftar yemeğine; Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Dönmez, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Halim Erdoğan, Ladik Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Seyitahmet Ayan, engelli vatandaşlar ve aileler katıldı.

Programda engelli vatandaşlar, kendileri onuruna gerçekleştirilen iftar etkinliğinde Başkan Özel ile birlikte olmanın mutluluğunu yaşadıklarını aktardılar. Etkinlikten dolayı memnuniyetlerini dile getiren Ladik Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Seyitahmet Ayan, “ Bizleri samimi ve güzel karşılayan, engelli kardeşlerini iftar sofrasında bir araya getiren Belediye Başkanımız Sayın Nurhan Yapıcı Özel’e çok teşekkür ederim.” dedi. 

Engellilere yönelik her türlü pozitif çalışmanın içinde olmaya gayret göstereceklerini söyleyen Başkan Özel, “ Ladik Belediyesi olarak böyle güzel ve anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yapmak gurur verici. Mübarek Ramazan ayında siz özel kardeşlerimle aynı sofra etrafında bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bugün Engelliler Haftası'nda kardeşlerimin farkındalık programına katılım sağladık. Gerçekten çok başarılıydılar. Akşamında da iftar yemeğinde birlikte olalım istedik. Programımıza katılım sağlayan herkese teşekkür ederim. Hepimiz birer engelli adayıyız, hayatı paylaşmak adına bunu unutmadan sadece bu gece değil her zaman tüm kalbimizle hep sizinleyiz, sizlerleyiz. Biz bir imtihan dünyasındayız. Rabbim engelli kardeşlerimin ve ailelerinin yar ve yardımcısı olsun.” dedi.

Başkan Özel, iftar sonrası engelli vatandaşlarla bir bir sohbet ederek, onlarla birlikte fotoğraf çektirdi.

Başa dön tuşu