Şirket Haberleri

Boğaziçi Beton, İlk Yapı ve Gürtaş Yapı İş Ortaklığı ile sözleşme imzaladı

13 Haziran 2022 Pazartesi haftanın ilk şirket haberi Boğaziçi Beton'dan geldi.

Borsa yatırımcılarını yakından ilgilendiren şirket haberlerinde 13 Haziran 2022 Pazartesi günü önemli bir gelişme yaşandı. Hazır beton üretimi, satışı, tedariki ve maden işletmeciliği alanında faaliyet gösteren Boğaziçi Beton, yeni iş anlaşmasını duyurdu. Gürtaş Yapı İş Ortaklığı ve İlk Yapı ile ortaklığını duyuran şirketin borsadaki paydaşları, gelişmeleri an be an takip ediyor. İşte detaylar ve KAP açıklaması!

BOĞAZİÇİ BETON’DAN YENİ İŞ ANLAŞMASI – KAP HABERİ GELDİ

KAP açıklaması şöyle:

İstanbul Küçükçekmece lokasyonunda bulunan konut ve ticari inşaatların altyapı ve çevre düzenlemeleri için iş anlaşması yapılmıştır. Küçükçekmece Bizim Mahalle 1.Etap 3.Kısım’da bulunan bu yapılara hazır beton tedariki sağlayacak olan Boğaziçi Beton ile sözleşme imzalanmıştır.

Proje kapsamında yaklaşık 75 Milyon TL ederinde hazır beton, Boğaziçi Beton şirketi tarafından tedarik edilecektir. Bu tutar proje sürecinde değişkenlik gösterebilir.

KAP linki:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1036885

BOĞAZİÇİ BETON HİSSE SENEDİ ‘BOBET’ KAP HABERİYLE YÜKSELDİ

Abdürrahim Zengin başkanlığında İstanbul’da faaliyet gösteren firma, kentteki en yaygın dağıtım ağına ve en yüksek üretim kapasitesine sahip hazır beton firmalarından biridir. Hazır beton üretim ve satışını İstanbul’da 21 farklı lokasyonda, 30 tesisle gerçekleştiren Boğaziçi Beton firması, BOBET hisse senedi borsada işlem görmektedir. 13 Haziran 2022 tarihli KAP haberiyle birlikte Bobet hissesi %6 civarında değer kazandı.

Başa dön tuşu