Magazin

Burcu Biricik, Enis Arıkan’dan intikamını böyle aldı!

Burcu Biricik'in intikamı acı oldu, Enis Arıkan’ı ifşa etti...

Camdaki Kız oyuncuları geçtiğimiz gün Kıbrıs’a tatile gitmiş, Enis Arıkan ise rol arkadaşlarının uçaktaki pozlarını gizlice çekip sosyal medyadan paylaşarak sosyal medyada onları ifşa etmişti. Burcu Biricik’in intikamı acı oldu. O da Enis Arıkan’ı gizlice çekip paylaştı. İşte, Camdaki Kız ekibinin renkli anları…

BURCU BİRİCİK’TEN ENİS ARIKAN’A MİSİLLEME

Camdaki Kız ekibi, sezon finaline girecek olan dizinin çekimleri bitince tam kadro Kıbrıs’a tatile gitti. 3 günlük tatile neredeyse tüm oyuncular katıldı. Dizinin Muzo’su Enis Arıkan, rol arkadaşlarının uçaktaki hallerini gizlice çekip sosyal medya hesabından paylaşmış, bu kareler Camdaki Kız hayranlarını gülme krizine sokmuştu.

Cihangir Ceyhan, Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Selma Ergeç, Nur Sürer gibi isimlerin uçakta uyurkenki hallerini yansıtan fotoğraflar, dizinin ve ekibin hayranlarını mutlu etmişti. Arıkan, bu ifşasının bir bedelinin olmasını bekliyordu. Hatta gizlice çekip yayınladığı karelerin altına “Ekip bacağıma sıkacak” yazmıştı. Öyle de oldu…

Dizinin Nalan’ı, Muzo’dan intikamını aldı. Burcu Biricik de Enis Arıkan’ın uçak pozunu sosyal medyada ifşa etti… Kıbrıs tatilinden dönüş yolunda tetikte bekleyen Burcu Biricik, uçakta yanında oturan Enis Arıkan uykuya dalınca harekete geçti. Arıkan, yakın arkadaşı Burcu Biricik’e böyle yakalandı!

burcubiricik enisarikan

Kıbrıs dönüşü intikamını alan Burcu Biricik, Enis Arıkan’ın uçakta uyurkenki pozunu gizlice çekip kendi instagram hesabından yayınladı. Enis Arıkan ise bu fotoğrafı kendi hesabından yayınlayarak ‘Melek gibi uyumuşum’ notunu düştü.

burcubiricik enis

Başa dön tuşu