Kripto Paralar

Coinbase NFT’de Tezos’u Tercih Edebilir

Coinbase, planlarıyla ilgili herhangi bir resmi açıklama yapmamış olsa da, kısa süre önce Twitter’da topluluğa üç blok zincirinden (Tezos, Polygon veya Solana ) en çok hangilerinin desteklenmesini istediklerini soran anket düzenledi. Anket sonuçları, Polygon’un kazandığını gösteriyor. Ancak Tezos anketin büyük bir kısmında lider olduğu ve son dakikalarda sıralama kaybettiği için dikkat çekmeyi başardı. Zira ankette son dakika içerisinde 55 bin oy daha atıldı ve bu oylar ile Polygon zirveyi almayı başardı. Oyların %42.2’sini alarak ilk sırayı alan Polygon’u %26.4 ile Tezos, %22,6 ile Solana takip etti.

Coinbase Tezos Desteğini Duyurabilir

Polygon’un oylamanın son dakikalarında yakaladığı 55.000 şüpheli oyu olmasaydı, hem Tezos hem de Solana muhtemelen anketi çok daha iyi bir sırada bitirecekti. Coinbase, anket sonucunun olduğundan çok daha yakın olması gerektiğinin kesinlikle farkında. Yayınlanan mesajlarda da bu duruma vurgu yapıldı. Anketin ardından Tezos listelemesi için sosyal ağlarda başlatılan baskı, önümüzdeki günlerde olumlu sonuçlanabilir.

Coinbase NFT, NFT’leri satın almayı, sergilemeyi ve keşfetmeyi daha kolay hale getirmeyi amaçlayan bir pazar olacağından dolayı gündeme gelen Tezos iddiaları oldukça güçlü.

 

Başa dön tuşu