Magazin

Defne Samyeli 50 Yaşına Girmesini Sosyal Medyadan Paylaştı

Oyunculuk, sunuculuk, şarkıcılık gibi pek çok alanda kariyer yapan Defne Samyeli 50 yaşına girdi.

Defne Samyeli 1 Temmuz 1972’de İstanbul’da doğdu. Samyeli geçtiğimiz günlerde 50 yaşına girmesini yapılan organizasyonda arkadaşları ve kızlarıyla birlikte kutladı. Paylaşımlarını doğum gününden birkaç gün sonra yapan Defne Samyeli oldukça fazla ses getirdi.

”Mutlu Yıllar Bana”

Sosyal medya hesabından doğum günü kutlamasına ait kareler paylaşan Samyeli ‘Mutlu yıllar bana’ ifadelerine yer verdi. Samyeli’nin paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı. Defne Samyeli’nin takipçileri ve sosyal medya kullanıcıları sanatçının 50 yaşında göstermediğine dair yorumlarda bulundu.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Defne Samyeli (@defnesamyeli)’in paylaştığı bir gönderi

Defne Samyeli Birçok Alanda Çalıştı

Defne Samyeli haber spikerliğinden oyunculuğa, şarkıcılıktan köşe yazarlığına varıncaya kadar çok çeşitli alanlarda çalıştı. Oyunculuk kariyerine devam eden Samyeli son olarak Star TV’de izleyici ile buluşan Sol Yanım dizisinde yer aldı. Uzun bir süre sahnelerden uzak kalan Defne Samyeli geçtiğimiz yıllarda tekrardan sahnelere geri dönüş yapmıştı. Defne Samyeli oyunculuğa ve şarkıcılığa devam ederken aktif olarak habercilik ve köşe yazarlığı yapmıyor.

defne samyeli dogun gunu

Başa dön tuşu