Magazin

Demet Özdemir düğün öncesi tatile çıktı

Oğuzhan Koç ile çok yakında dünya evine girecek olan Demet Özdemir, yaz tatiline çıktı...

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, yakında sevgilisi Oğuzhan Koç ile dünya evine girecek. Ünlü çiftin düğünü hayranları tarafından merakla beklenirken, Özdemir’den evlilik arefesinde tatil pozları geldi. Mayolu paylaşımı çok beğenildi.

DEMET ÖZDEMİR’DEN TATİL KARELERİ

Şu sıralar hem yeni projesi Dünyayla Benim Aramda, hem de Oğuzhan Koç’la evlilik hazırlıkları Demet Özdemir’i epey meşgul ediyor. Güzel oyuncu bu yaz ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç ile evlenecek. Hayranları bu düğünü büyük bir heyecanla bekliyor. Öte yandan, Özdemir’in yeni dizisi Dünyayla Benim Aramda Disney Plus’ta yayına girmek için gün sayıyor…

2 VIjv

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, düğüne sayılı zaman kala tatile çıktı. Yaz tatilinin tadını çıkaran güzel oyuncunun mayolu pozları çok beğenildi. Evlilik öncesi fit görüntüsünü gözler önüne seren Özdemir, şu sıralar bol bol denize girip tatilde kafa dinliyor.

4 LsrS

Çilek Kokusu, Erkenci Kuş, Doğduğun Ev Kaderindir gibi dizilerde rol alan ve milyonların gönlüne taht kuran başarılı oyuncu, son paylaştığı mayolu pozlarla bugün magazin gündeminde yer edindi.

Her paylaşımıyla binlerce beğeni alan Özdemir, takipçilerinden övgü dolu yorumlar aldı. Özdemir, geçtiğimiz günlerde yaptığı ayna pozu paylaşımıyla, dizi setinden tüyo vermiş ve karavanından çektiği o kareler de yine çok beğenilmişti.

Başa dön tuşu