Siyaset

Demirtaş’tan birlik ve beraberlik vurgusu

31 Mart seçim çalışmaları kapsamında İlkadımlılarla buluşmaya devam eden İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan  Adayı Necattin Demirtaş, vatandaşların kendisine büyük bir güven duyduğunu kaydetti.

İLKADIM İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Birlik ve beraberlik içinde hizmet vereceklerini belirten Demirtaş, “Vatandaşlarımzıla bir araya gelerek, eksikliklerimizi ve onların taleplerini dinliyoruz. Her zaman insan odaklı bir anlayışla, kimseyi ötekileştirmeden hizmet verdim. Vatandaşlarımız da bunu çok iyi biliyor ki bize olan güvenlerini dile getiriyor. Biz, bu güveni bir önceki dönemde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla kazandık. Başkan seçildiğimizde de perçinleyeceğiz. Birlik ve beraberlik içinde İlkadım için çalışacağız” dedi.

İLKADIM’A SEVDALIYIM

İlkadım’daki eksiklikleri çok iyi bildiğini ifade eden Demirtaş, “İlkadım sevdalısı  ve burada 5 yıl başkanlık yapmış biri olarak ilçemizdeki sorunları ve eksiklikleri çok iyi biliyorum. İlçemizin tüm ihtiyaçlara cevap verecek ve bütün sorunları çözeceğiz. İkadım’da büyük bir değişim ve dönüşüm gerçekleştireceğiz. 31 Mart’tan sonra ilçemizde dev projeleri hayata geçireceğiz” diye konuştu.

 

Başa dön tuşu